Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Plechová krabička srdce
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 28 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Plechová krabička srdce

Táto dekoratívna plechová krabička nie je len plechovkou na cukríky, perníčky alebo sušienky, ale zároveň krásnym retro doplnkom vo vašej kuchyni alebo spálni. Srdiečkový tvari stačí doplniť o vlastné potlač, forografie alebo venovanie a originálny darček je hotový. Darček môžete doplniť ľubovoľným obsahom podľa vašej fantázie.

Plechová darčeková krabička v tvare srdca. Vrchné veko úplne potlačiteľné podľa ľubovoľného návrhu. Krabička je určená na dekoráciu, darčekové balenie, ale aj pre uchovanie potravín - je zdravotne nezávadná. Rozmery 145x150mm.

Vzory:
Navrhni si
Lýdia V. 21.2.2016

Ružová

Kvôli nesprávnemu zabaleniu bola na vrchnáku krabičky preliačina...Tlač perfektná
Náš komentář:
V případě vady výrobku či poškození při přepravě je možné výrobek reklamovat.

Petra S. 6.12.2016

Ružová

Velmi pekneee

Simona A. 28.11.2016

Ružová

Krabička je hezká a roztomilá, jediné, co je škoda je, že nejde vybrat potisk nebo barva bočních stran.

Simona A. 22.11.2016

Ružová

Hezká, roztomilá krabička ideální velikosti :-)

Jindra P. 7.3.2016

Červená

Myslim, že obdarovaná osoba bude z vrobku nadšená.

Pavla L. 20.12.2013

Čierna

Jsme velmi spokojeni, děkujeme

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Zaľúbené srdcia
In love
Valentín srdiečka
Orchidej
Malý princ
I love you
Medvedík srdce
I love
Love you forever
Ryba
Medvedík s balónikmi
USA
Zamilovaní vtáčiky
Svadba
Apple Jobs
Svadba
Srdce mozaika
Srdcový kruh
Zobraziť ďalšie

Ďalšie foto darčeky

Snehová guľa
Srdce guľa
Srdcový zámok
Srdiečkový medvedík