Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tričko V-výstrih
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 113 zákazníkov Zobraziť komentáre (24)

Dámske tričko V-výstrih

Vytvorte si jedinečné letné tričko s potlačou podľa vašich predstáv. Inšpirovať sa můžete našími motívmi. Stačí pomocou návrhára vložiť text, či obrázky a zvyšok nechjte na nás. Na výber máte z mnohých farieb. Tričko má výstrih do V a strih, ktorý zvýrazní vaše sexi krivky. Príjemný ľahký materiál vám zaručí komfort i v letných horúčavách.

Ľahké letné tričko o gramáži 144-153 g/m², ktoré vďaka bočným švom a štýlovému zúženiu zvýrazní ženské krivky. Rukávy a dolný lem sú spevnené dvojitým prešitím. Materiál: 100% predpraná bavlna Jersey; Sport Grey: 90% bavlna, 10% polyester

Navrhni si
Andrej S. 21.8.2018

černá, L

Bohuzial som objednal o cislo mensie. Takze ako darcek to neuspelo

Silvia S. 7.2.2018

Biela, L

Veľmi rýchle dodanie, kvalitné tričko, potlač , spokojnosť, určite sa vrátim s ďalšou objednávkou v inej farbe.

Karin G. 4.2.2018

Sivá, L

tričko skvelej kvality, čo sa týka obrázku ,mohlo byť aj lepšie ale môže to byť aj tmavým obrázkom a jeho veľkosťou.

jana o. 21.6.2017

Červená, XXL

Maximálna spokojnosť

Patrícia H. 1.7.2018

Biela, M

Ivana H. 18.6.2018

Biela, M

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Jednorožec
Queen
Lienka
Květinový rámeček
Michael Jackson
Love tree
Rozcvička
[admin název motivu]
Sud vína
Game over
Zaľúbené srdcia
Love
Rainbow heart
Mickey Mouse
Mačka a srdce
JAR
Nosorožec
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske tričko veľký výstrih
Ladies Elegance t-shirt
Dámske tričko dlhý rukáv okrúhly výstrih
Zobraziť viac