Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tričko V-výstrih
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 113 zákazníkov Zobraziť komentáre (24)

Dámske tričko V-výstrih

Vytvorte si jedinečné letné tričko s potlačou podľa vašich predstáv. Inšpirovať sa můžete našími motívmi. Stačí pomocou návrhára vložiť text, či obrázky a zvyšok nechjte na nás. Na výber máte z mnohých farieb. Tričko má výstrih do V a strih, ktorý zvýrazní vaše sexi krivky. Príjemný ľahký materiál vám zaručí komfort i v letných horúčavách.

Ľahké letné tričko o gramáži 144-153 g/m², ktoré vďaka bočným švom a štýlovému zúženiu zvýrazní ženské krivky. Rukávy a dolný lem sú spevnené dvojitým prešitím. Materiál: 100% predpraná bavlna Jersey; Sport Grey: 90% bavlna, 10% polyester

Navrhni si
Andrej S. 21.8.2018

černá, L

Bohuzial som objednal o cislo mensie. Takze ako darcek to neuspelo

Silvia S. 7.2.2018

Biela, L

Veľmi rýchle dodanie, kvalitné tričko, potlač , spokojnosť, určite sa vrátim s ďalšou objednávkou v inej farbe.

Karin G. 4.2.2018

Sivá, L

tričko skvelej kvality, čo sa týka obrázku ,mohlo byť aj lepšie ale môže to byť aj tmavým obrázkom a jeho veľkosťou.

jana o. 21.6.2017

Červená, XXL

Maximálna spokojnosť

Patrícia H. 1.7.2018

Biela, M

Ivana H. 18.6.2018

Biela, M

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Květinový rámeček
Lienka
Love
Queen
DAB Jednorožec
Love tree
[admin název motivu]
Sud vína
Game over
Heart beat
Mexická lebka
Karel Gott
Zmrzlina samolepka
Pivní srdce
Love you forever
Srdce mozaika
JAR
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske športové tričko
Dámske tričko veľký výstrih
Ladies Elegance t-shirt
Zobraziť viac