Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánske tričko Classic Heavy
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 2528 zákazníkov Zobraziť komentáre (418)

Pánske tričko Classic Heavy

Naše najobľúbenejšie tričko z ponuky! Tvoj vlastný potlač najlepšie vynikne práve na tomto pánskom tričku, ktoré vďaka špeciálnej úprave bavlny zaručuje perfektné splynutie potlače s tričkom. Hrubšie materiály môžu niekedy do potlače prestúpiť, čo u tohto trička rozhodne nehrozí. Tričko z veľmi jemnej a príjemnej bavlny odporúčame ako najlepší variant pre všetkých, ktorí nemajú radi hrubé materiály a voľný strih. Potlač vyzerá na tomto tričku lepšie ako na hrubších látkach (máme to odskúšané). Strih je upnutejší a tričko tak môžete nosiť každý deň a nie iba ako tričko "na doma".

Silnejšia verzia základného pánskeho trička, 100% česaná bavlna (veľmi jemná a príjemná na nosenie), gramáž 190g/m2. Strih je viac na telo.

Navrhni si
Marianna J. 14.1.2019

Kráľovsky modrá, S

spokojnosť

Veronika K. 17.12.2018

Písková, L

rýchle dodanie, kvalitný tovar

Peter L. 13.12.2018

Kráľovsky modrá, L

Velka spokojnost, len mozno z praktickeho hladiska by bola lepsia vysivana potlac, pre jednoduchsie a efektivnejsie pranie. Dakujem velmi.

Slávka O. 25.11.2018

Biela, XXXL

Jedine co mi vadilo bolo ze vramci navrhu nebolo mozne umiestnit motylika vyssie ku krku. S ostatnym som velmi spokojna.

Katarína O. 19.11.2018

Krémová, L

Grafika skvela, kvalita trička vyhovujúca celková veľká spokojnosť

Ján B. 20.9.2018

Červená, XXL

je super. nečakal som že portrét bude taký veľký.

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
I love
Pivné čiarky
Lietadlo
ČSSR
Kotva
Fotbalový míč
Pivko
King
Music beat
Kravata
Sandokan
Keep calm
Pivní srdce
Malý princ
Genius
Love
Speed limit
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske tričká

Pánske tričko Premium
Pánske športové tričko
Pánska polokošeľa
Pánske tričko na telo
Zobraziť viac