Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Vankúš
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 2979 zákazníkov Zobraziť komentáre (510)

Vankúš

Ideálny darček pre ženy aj mužov, osvedčený spokojnými zákazníkmi. Príjemný, mäkkučký, povlak je možné prať v práčke. Novo tlačíme až do okrajov. Potlač je teda neobmedzený. Ako je to možné? Vankúšiky novo šijeme priamo u nás! S láskou vyrábaný farebný vankúš (žiadna China) si môžete nechať exkluzívne potlačiť po celej ploche. Prednej aj zadnej strany vankúšiku čakajú na Vaše tvorivé nápady, vkladajte svoje fotky, obrázky, nápisy - čokoľvek len chcete, alebo si vyberte niektorý z našich krásnych designov. Vymazlete si svoj ​​originálny vankúš a urobte ním radosť Vašim blízkym ale aj sebe.

40x40 cm vankúš, krásne mäkučký, hypoalergénne výplň. Poťah na zips. Možno prať v práčke. S výnimkou bielych vankúšov je ručne šitý, preto prosíme o trpezlivosť, výroba trvá približne 10 dni.

Vzory:
Navrhni si
Monika M. 24.12.2018

White

Úplná spokojnosť a ešte ak rýchle dodanie ????

Monika K. 5.11.2018

White

velka spokojnost dakujem

Patricia K. 30.10.2018

White

Ďakujeme veľmi pekne vankúš je nádherný . Urcite využijeme vaše služby znovu

MICHAELA K. 7.10.2018

White

SOM VEĽMI SPOKOJNÁ

Katarína K. 7.8.2018

White

Dokonalé a ako darček veľmi potešilo ????????????

Iveta S. 28.7.2018

White

Veľká spokojnosť. Jednoduchá orientácia na web stránke, nahadzovanie obrázkov a príprava potlače tiež veľmi user friendly. Prekvapila ma rýchlosť vybavenia objednávky. Za mňa palec hore ????

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
I love you
I love you
Love
Medvedík s balónikmi
I love
Malý princ
I love you
Queen
In love
Angel and devil
Amorov šíp
Teddy with heart
Friends forever
Pracovní týden
King
Zobraziť ďalšie

Ďalšie vankúše

Vankúš Srdce
Vankúš 50x50 cm
Levanduľový vankúš
Veľký vankúš
Zobraziť viac