Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Hrnček Premium
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 2912 zákazníkov Zobraziť komentáre (482)

Hrnček Premium

Máte radi čaj a kávu? Či už svoj ​​obľúbený nápoj pijete ráno či cez deň, chvíľku oddychu si u neho si môžete ešte vylepšiť! Vytvorte si hrnček s vlastným originálnym postiskem. Pri navrhovaní na neho môžete vložiť fotografiu vašich najbližších, nejaký vtip alebo logo obľúbeného seriálu a urobiť si tak hrnček presne podľa seba. Navyše sa nemusíte obmedzovať len na bielu farbu, môžete si zvoliť rôzne farebné varianty ušká a vnútra hrnčeka. Máte firmu? Tento hrnček je ideálny pre reklamné účely alebo pre vytváranie firemnej identity! Stačí vložiť logo spoločnosti, foto či zaujímavý slogan a pozrieť sa, aké množstevné zľavy ponúkame.

Kvalitný keramický glazúrovaný hrnček, 320 ml. U nás v cene aj krásny panoramatický potlač. Ukážte sa s vlastnou potlačou v práci, alebo len relaxujte doma.

Navrhni si
Alica O. 5.2.2019

tmavo modrá-bielá

Spokojná

Adriána K. 30.1.2019

Biela

Všetko v poriadku, krásny hrnček so sýtymi farbami a dobrou kvalitou fotky. Ďakujem ????

marcela J. 21.1.2019

modrá a biela

je to velmi kvalitne

Karin M. 17.12.2018

červená a biela

Ja som vždy spokojná z vašimi produktami.preto som Vám verná.

Adriana Š. 15.12.2018

vínová-bílá

S produktom som veľmi spokojna ďakujem

Adriana H. 2.12.2018

Biela

Veľmi pekné, ďakujem :)

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
I love
Medvedík srdce
Heart beat
Květinový rámeček
In love
Rámeček z motýlů
Čtyřlístek
Malý princ
DAB Jednorožec
Rainbow heart
Merry Christmas
I love you
Love
Friends forever
I love you
I love you
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Plechový hrnček
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Čierny hrnček
Zobraziť viac