Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Hrnček Premium
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 2488 zákazníkov Zobraziť komentáre (407)

Hrnček Premium

Máte radi čaj a kávu? Či už svoj ​​obľúbený nápoj pijete ráno či cez deň, chvíľku oddychu si u neho si môžete ešte vylepšiť! Vytvorte si hrnček s vlastným originálnym postiskem. Pri navrhovaní na neho môžete vložiť fotografiu vašich najbližších, nejaký vtip alebo logo obľúbeného seriálu a urobiť si tak hrnček presne podľa seba. Navyše sa nemusíte obmedzovať len na bielu farbu, môžete si zvoliť rôzne farebné varianty ušká a vnútra hrnčeka. Máte firmu? Tento hrnček je ideálny pre reklamné účely alebo pre vytváranie firemnej identity! Stačí vložiť logo spoločnosti, foto či zaujímavý slogan a pozrieť sa, aké množstevné zľavy ponúkame.

kvalitný keramický glazúrovaný hrnček, 320 ml

Navrhni si
Michaela D. 18.11.2018

zelená a biela

V take rychle vybavenie som ani nedufala, takze som uplne spokojna!

Silvia L. 6.11.2018

modrá a biela

Super darcek, pekne vytlacene podla mojho navrhu????????????velmi rychlo spracovana a vybavena objednavka, som velmi spokojna

Darina G. 5.11.2018

zelená a biela

Veľmi pekná práca :) Spokojnosť vysoká , rýchle dodanie , rýchla odpoved. Jednoducho super.

Rastislav P. 25.10.2018

čierna biela

Tovar prišiel za 2 dni, a kamarát boj spokojný tak isto (darček k narodeninám) nemôžem nič len chváliť ďakujem pekne ;).

Diana E. 29.8.2018

Biela

Vse perfektni

Maria T. 28.8.2018

Biela

Super niet čo vykepsovat ...odporučím isto na 100% ďalej

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Perníček
I love
Medvedík srdce
In love
Merry Christmas
I love you
Pracovní týden
Heart beat
Kvetinové srdce
Květinový rámeček
I love you
Rainbow heart
Malý princ
Medvedík s balónikmi
Friends forever
King
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Magický hrnček
Plechový hrnček
Hrnček MAX
Hrnček Latte 325ml
Zobraziť viac