Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať

Samolepky hranatý štvorec

Popis:
Horúcou novinkou v našom e-shope je samolepka s vlastnou potlačou a fantázii sa medze nekladú. Môžete vkladať text, fotky aj iné plnofarebné designy, ktoré vám na samolepku zhotovíme. Veľkou výhodou je tiež orez celé samolepky, takže nemusíte nič zložito strihať. Záleží len na vás, či mamičke doprajete nové a originálne polepy na kuchynské koreničky, alebo či si zhotovíte pre seba alebo svojich blízkych jedinečný potlač na auto, telefón, chladničku, okno či iné osobné veci. Zobrazit více..

Materiál:
Kvalitné lesklé samolepky s vlastnou potlačou v niekoľkých rozmeroch. V prípade, že máte záujem o iný tvar (napr. Presne tvar vami vybraného potlače), stačí v nákupnom košíku pridať službu "odstrániť pozadie" a v poznámke upresniť, aký tvar chcete a či vyžadujete biely okraj (pozor, samolepka nie je transparentný - nie je možný tvar napr. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar sa musí zmestiť do zvolenej veľkosti, na základe čoho je vypočítaná cena. Samolepky sú dodané pohromade. Využite výrazné množstevné zľavy a polepte všetko okolo vás!

Hodnocení od zákazníků:Lukáš J. 20.11.2020

biela , 10x10cm

Maximálna spokojnosť

Ján J. 3.11.2020

biela , 10x10cm

popiči :)

Dominik Š. 21.4.2020

biela , 10x10cm

Som požiadal o zmenu rozmeru ale nevadí. Aj tak je to dobré :)

Gretka Č. 30.4.2018

biela , 5x5cm

Josef S. 15.1.2022

biela , 10x10cm

Velmi krásné provedení samolepky, tisk vypadá opravdu kvalitně, žádné rozházené pixely. Akorát jsem si objednal 2 kusy a teď mám trochu výčitky, že mi jich belabel poslal 10 a já jim něco dlužím. Jsem si tedy jist, že to nebyla poslední objednávka u této firmy. Díky!

Tomáš S. 16.2.2021

biela , 5x5cm

Není co vytknout.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Zobraziť ďalšie

Ďalšie samolepky

Samolepky kruh
Samolepka
Samolepka vlastný tvar - 5ks
Nálepky štvorec - 5 kusov
Zobraziť viac