Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Čierny hrnček
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 27 zákazníkov Zobraziť komentáre (10)

Čierny hrnčekKvalitný keramický glazovaný hrnček, 320 ml. Celý je v čiernej farbe. Na okraji plochy, ktorú je možné potlačiť, je pri bližšom skúmaní vidieť nepatrná hrana, teda je pozdĺž celého hrnčeka z blízka ľahko znateľný obdĺžnik, ako je naznačené na náhľadovom obrázku.

Navrhni si
Mónika V. 21.12.2017

černá

Velmi dobra kvalita, kvalitna praca.

Zuzana R. 28.9.2018

černá

Patricia L. 25.2.2018

černá

Martin K. 27.10.2018

černá

moc pěkné barvy potisku:)

Petra R. 22.10.2018

černá

Splnilo očekávání

Dana U. 2.9.2018

černá

Velká spokojenost rychlé dodání. Děkuji.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love you
Jednoduché srdce
Medvedík srdce
Heart beat
Angel and devil
Apple Jobs
Býk
Policie
The Godfather - Kmotr
I love
In love
Medvedík s balónikmi
Queen
Vlk
Love tree
Slon a srdiečka
Best Friends
Starwars coffee
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Magický hrnček
Plechový hrnček
Hrnček MAX
Zobraziť viac