Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Čierny hrnček
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 49 zákazníkov Zobraziť komentáre (17)

Čierny hrnčekKvalitný keramický glazovaný hrnček, 320 ml. Celý je v čiernej farbe. Na okraji plochy, ktorú je možné potlačiť, je pri bližšom skúmaní vidieť nepatrná hrana, teda je pozdĺž celého hrnčeka z blízka ľahko znateľný obdĺžnik, ako je naznačené na náhľadovom obrázku.

Navrhni si
Miroslav K. 16.12.2018

černá

Všetko ok. Velmi pekná potlač.

Vladimír Š. 28.11.2018

černá

Nemám žiadne mínusy. Proste krásne to je. A mojej priateľke sa veľmi páčilo

Mónika V. 21.12.2017

černá

Velmi dobra kvalita, kvalitna praca.

Zuzana Z. 18.2.2019

černá

Jana B. 4.2.2019

černá

Michal S. 18.12.2018

černá

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Vlk
Jednoduché srdce
Angel and devil
Apple Jobs
Slon a srdiečka
Medvedík s balónikmi
Rozlétané srdce
Zaľúbené srdcia
Heart beat
I love you
Love
Drink coffee and be happy
Freddie Mercury
King
Býk
Štír
Biker
The Godfather - Kmotr
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Zobraziť viac