Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Taška cez rameno
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 99 zákazníkov Zobraziť komentáre (17)

Taška cez rameno

Taška cez rameno s niekoľkými samostatnými vreckami je ideálny pre váš vlastný dizajn. Tlač vykonávame veľmi kvalitnou technikou, vďaka ktorej vynikne nielen grafický dizajn, ale aj vaše fotografie. Vytvorte si originálny darček.

Priehradka na zips+3 praktické kapsy 400 x 280 x 100 mm, čierna farba

Navrhni si
Simona Š. 15.12.2015

černá

Martina H. 25.11.2015

černá

Barbora S. 26.8.2015

černá

katka š. 25.4.2015

černá

Jana M. 30.3.2015

černá

michal ž. 17.1.2013

černá

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

I love
Velká Britanie
Lakosťa
No signal
Červený trpaslík
Keep calm
Tuzex
Motýlí květina
Burton Skull
In love
Apple Jobs
James Bond
LIKE
Joker
Cool!
Malý princ
Kvetinové srdce
Freddie Mercury
Zobraziť ďalšie

Ďalšie tašky

Taška nákupná predĺžená
Celopotlačený vak na chrbát
Malá taška cez rameno
Kozmetická taška
Zobraziť viac