Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Plechový hrnček
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 132 zákazníkov Zobraziť komentáre (42)

Plechový hrnček

Poďte si pripomenúť staré dobré časy, ku ktorým neodmysliteľne patrili staré plecháčikov. Tie boli neoddeliteľnou súčasťou napríklad detských táborov, ale i turistických výletov či inventár každej chaty alebo chalupy. My pre vás máme tento plechový hrnček v modernejšom a však stále v nostalgickej poňatí. Na hrnček si môžete navrhnúť vlastné fotku, nápis, meno a čokoľvek vás práve napadne. A nech s ním vyrazíte na výlet tuzemský alebo zahraničný, alebo si z neho len doma dáte kakao, čaj, kávu, zaručene budete mať jediný originál. Originálnym darčekom môžete prekvapiť tiež svojich blízkych, kamarátov a a priateľov.

Nostalgický plechový hrnček s priemerom 80mm a objemu 300ml, ktorý sa hodí na výlety ale aj doma na netradičné pojatie kávy, čaju alebo kakaa. Smaltovaný povrch je takmer nerozbitný a ponúka sa s troma rôzne farebnými okrajmi.

Navrhni si
Daniela V. 8.1.2019

tmavo modrá

Horný okraj hrnčeka by mohol byť spracovaný krajšie. Sú tam nepekné prechody medzi bielou a modrou farbou, vyzerá akoby odfláknutý. potlač pekná

Michal K. 15.10.2018

tmavo modrá

Vyzerá naozaj pekne

Csilla D. 2.7.2018

tmavo modrá

Super materiál, super potisk, darcek velmi potesil, som nadmierne spokojna, dakujem pekne :)

Dagmar Ž. 19.6.2018

černá

Mala som malú akoby odreninku na hrnčeku, ktorá bola pretretá na bielo, ale je viditeľná... Hrnček je ale kupovaný ako darček na turistiku, takže sa tak či tak obúcha :)

Lucia M. 11.4.2018

černá

fajn :)

Marcel N. 17.2.2019

Stříbrná lesklá

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Malý princ
Květinový rámeček
Zaľúbené srdcia
Mapa světa
Rámeček z motýlů
Květinový rámeček
Vlk
Rainbow heart
Love
Cibulák
originálne srdiečko
I love you
Let the story begin
Medvedík srdce
Best Friends
Jednorožec
Kompas
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Čierny hrnček
Zobraziť viac