Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Hrnček Latte Grande 450 ml
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 143 zákazníkov Zobraziť komentáre (28)

Hrnček Latte Grande 450 ml

Veľký Latte hrnček pre veľké pijanov kávy a čaju. Potrebujete sa ráno prebudiť a malý hrnček je pre vás naozaj malý? S týmto hrnčekom by ste už mali ospalá rána zvládnuť s prehľadom. Vyberte si niektorý z našich vtipných dizajnov a spríjemnite si celý deň.

Glazovaný hrnček nielen na latte, ale samozrejme aj dobrý čaj :-) Rozmery: Výška - 15 cm Objem: 450 ml

Navrhni si
Lubos D. 26.3.2018

Biela

Bolo by dobre vyuzit na potlac vacsiu plochu hrnceku. Potlacena je asi 1/3, zvysok bielej plochy zostal nevyuzity, co je skoda. Nahratie obrazku cez webove rozhranie neumoznuje vlozit napr. siroky obrazok. Inak kvalita tlace je dobra a rychlost dodavky az udivujuca :-) Tuto vec spominaju aj viaceri ludia na heureka. Aha a este by ste mohli upresnit, ze zasielak cez slovensku postu je sluzba cez POSTOVEHO KURIERA, cize donesie zasielku az domov, co je super. Na webe mate totis uvedene "Dodavka SK posta" - co vacsina ludi pochopi tak, ze si musia ist balik vyzdvihnut na postu - mozete tymto stracat z dovodu nedorozumenia cast zakaznikov. A este by ste mali viac podporit platby cez Paypal - napr. mne sa tato moznost nikde nezobrazila, hoci po odoslani objednavky som sa docital vo FAQ, ze cez Paypal sa nejako tiez da platit. Skoda, inak by som to vyuzil.

Karin G. 4.2.2018

Biela

bez komentára. krásne

Andrea L. 4.4.2014

Biela

vyrobok presne zodpovedal objednavke, aj potlac, ktoru sme si individualne zvolili.

Adriana F. 10.3.2014

Biela

Krasne, dakujem

Alexandra G. 29.6.2018

Biela

Zuzana D. 29.5.2018

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Starwars coffee
Žena pohlaví symbol
I love you
Sovičky
Jednoduché srdce
Keep calm
James Bond
Motorkár
Žirafa
Nejsem na facebooku
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
Love tree
watercolor heart
Trabant auto
Jelen s kytičkami
Smile
Basketbal
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Magický hrnček
Termohrnček keramický
Zobraziť viac