Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Fotoplátno malé 60x40 cm
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 47 zákazníkov Zobraziť komentáre (9)

Fotoplátno malé 60x40 cm

Vyzdobiť si interiér svojho domu je hocikedy oriešok. Sériovo vyrábané obrazy sú často veľký gýč a umelecké plátna zase stojí pekný balík. U nás môžeš problém ľahko vyriešiť tak, že si obraz navhneš úplne sám. Na fotoplátno si môžeš zvečniť jakouliv spomienku, fotografiu, ale tiež koláž či akýkoľvek obrázok, ktorý sa ti bude do tvojho izby presne hodiť. Jemná štruktúra plátna a sýte farby tepelne zafixované do látky zaručí dlhotrvajúcu stálosť potlače a podčiarknuť dušu každého diela.

Digitálna potlač na polyesterové plátno vypnuté na kvalitný drevený rám. Približne 3 cm fotografie budú prehnuté cez rám. Preto by zásadné časti fotografie mali byť aspoň 3 cm od okraja.

Navrhni si
Lenka K. 12.12.2015

Biela

Blanka R. 3.9.2018

Biela

Výborná komunikace,rychlé jednání,naprostá spokojenost,děkuju

Veronika V. 23.5.2018

Biela

Úplne podla prestav a navrhu. Maximalne spokojná.

Katarina M. 13.12.2017

Biela

Slabsie natiahnute platno

Tereza S. 11.12.2017

Biela

Jaem velice spokojená,akorat česká pošta mi to ještě nedorucila.

Sára S. 23.11.2017

Biela

Krásný dárek, výborná kvalita. Všem vřele doporučuji!!!

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Srdce mozaika
Malý princ
Masaryk
Květinový rámeček
Lana Del Rey
Apple Jobs
Love
Jednoduché srdce
I love
Medvedík srdce
I love you
Karel Gott
Svadba
Queen
In love
I love you
King
Orgovánové srdca
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plakáty a fotoplátna

Plakát
Fotoplátno panorama 150x55 cm
Fotoplátno štvorec 40x40 cm
Plakát 61x91 Ikea kompatibilní
Zobraziť viac