Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánske tričko s kontrastnými lemami
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 73 zákazníkov Zobraziť komentáre (13)

Pánske tričko s kontrastnými lemami

Klasické tričko ozvláštnené kontrastným lemom pri krku naozaj nepôsobí fádne. Ozvláštnite si ho ešte viac vlastným návrhom potlače a darujte naozaj neobyčajný kúsok. Tričko je vyrobené z príjemného materiálu a má rovný strih, takže je pohodlné a padne každému.

165 g / m² biela: 160 g / m²), 100% bavlna, kontrastné rebrované ukončenie pri krku a na rukávoch, dvojité prešitie na krku, na konci rukávov a na spodnom leme, bez bočných švov

Navrhni si
Ján B. 21.7.2018

Biela a temno modrá, XXL

mám veľkú radosť

Zuzana M. 17.12.2018

bílá/černá, L

Miloš K. 26.11.2018

Bílá/červená, XL

Ján B. 29.9.2018

Bílá/červená, XXL

Ján B. 27.8.2018

Bílá/červená, XXL

Ján B. 26.8.2018

Bílá/Modrá, XXL

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Červený trpaslík
Michael Jackson
Sandokan
Malý princ
My favorite daughter
I love
Fotbalový míč
Bud Spencer
Železný kříž
Andělská křídla
I love wine
Svadba
ČSSR
Music beat
Heart beat
plachetnica
Lietadlo
Supertáta
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske tričká

Pánske tričko Classic Heavy
Pánske tričko Premium
Pánske športové tričko
Pánske tričko na telo
Zobraziť viac