Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Tácka na nápoje guľatý
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 10 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Tácka na nápoje guľatý

Drevený tácka pod nápoja je nielen praktickým darčekom, ale vďaka kvalitnému potlače z neho môžete urobiť aj pekný dizajnový kúsok. Hladký lesklý povrch umožňuje veľmi jemný tlač vo vysokej kvalite, podtácky sú teda vhodné aj pre tlač fotografií, môžete si tak vytvoriť napr. Aj fotoalbum, ktorý bude neustále na očiach pri posedení pri káve a ďalších nápojov.

drevený podtácek o priemere 90mm

Vzory:
Navrhni si
Aleš K. 28.1.2019

Biela

Velmi kvalitní výrobek, ale cena byla trochu vyšší :-(

Věra S. 15.12.2018

Biela

Petr V. 13.12.2018

Biela

Jaroslav M. 22.6.2018

Biela

Petra B. 7.5.2018

Biela

Jiří V. 15.4.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Kruh zvieratiek
Jednoduché srdce
Freddie Mercury
Vyplazený jazyk
Evolution Bicycle
Basketbal
koordinátor chaosu
Zajíček
Červený trpaslík
Rozcvička
Bábätko v bruchu
Čarodějnice na koštěti
Rock
Králík na měsíci
Květinový rámeček
Steak master
Perníček
Karel Gott
Zobraziť ďalšie

Ďalšie kuchyňa

Tričko na fľašu
Tácka na nápoje
Chňapka
Kuchynský lopárik
Zobraziť viac