Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magnet okrúhly plast
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 49 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Magnet okrúhly plast

Vytvorte si magnety s vlastnými fotkami alebo obrázky. Potešte svojich blízkych milým darčekom alebo je prekvapte vtipným obrázkom na chladničku.

Okrúhly magnet. Ideálny nielen na chladničku. Priemer Ø 63 mm

Navrhni si
Elena B. 5.12.2016

Biela

Elena K. 31.8.2015

Biela

Miroslava K. 15.11.2014

Biela

Simona A. 22.11.2016

Biela

Magnet není po celé zadní ploše, ale to vůbec nevadí. Kvalita tisku skvělá!

Lada P. 16.2.2016

Biela

S magnety jsem spokojená.

Monika Z. 6.9.2015

Biela

Vše ok!

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
moustache
Jackson
Lienka
Apple Jobs
Student
Malý princ
Heart beat
Kvetinové srdce
Liška Bystrouška
Svadba
Čtyřlístek
Michael Jackson
Show Must Go On, freddie mercury
Sovičky
Love tree
Velká Britanie
Zaľúbené srdcia
Zobraziť ďalšie

Ďalšie magnety a placky

Placka
Placka magnet
Magnet štvorec kov
Magnet srdca kov
Zobraziť viac