Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magický hrnček
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 952 zákazníkov Zobraziť komentáre (184)

Magický hrnček

Prekvapte svojich blízkych darčekom v podobe špeciálneho magického hrnčeka. Dizajn hrnčeka je schovaný pod vrstvou špeciálne farby, ktorý po naliatí horúceho nápoja sprehľadní. Pekný a jednoduchý darček, ktorý poteší každého. Jednoducho môžeš mať vlastný hrnček s potlačou a vlastnou fotkou.

Hrnček je tmavý, potlač na prvý pohľad nie je vidieť (ale môže trochu presvitať - pri dôkladnom prehliadnutí vidieť je). Po naliatí horúcej tekutiny sa postupne začne potlač zobrazovať.

Navrhni si
Monika R. 17.12.2018

bielá

Velmi dobre, dakujem.

Radoslav R. 18.10.2018

bielá

hrncek je presne ako som chcel, dakujem

Ema V. 22.9.2018

bielá

Som veľmi spokojná. Ďakujem vám veľmi pekne.

Rudolf K. 24.2.2018

bielá

Ďakujem za rýchle a profesionálne vybavenie.

Silvia P. 19.2.2018

bielá

Ďakujem.... Krásne :) aj doručenie boli veľmi rýchle :)

Viliam P. 30.1.2018

bielá

Rychlo a bezpecne, spokojnost

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
Medvedík srdce
James Bond
I love you
Love
Heart beat
Angel and devil
I love
Sloník
DAB Jednorožec
Srdce lásky
I love you
I love you
Medvedík s balónikmi
Cannabis
Joker
Melting rubiks cube
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Plechový hrnček
Termohrnček keramický
Čierny hrnček
Zobraziť viac