Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Placka
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 4248 zákazníkov Zobraziť komentáre (342)

Placka

Dizajnové placky sú nesmrteľné! Navrhnite si vlastné vtipné placky na našom webe. Potrebujete veľkú sadu placiek na niektorú z vašich akcií? Nie je problém. Na výrobu placiek máme dokonca množstevnú zľavu.

Vyjadri svoj ​​názor originálny pílou so špendlíkom. Výrazné množstevné zľavy pre placky s rovnakým dizajnom. Upozornenie: Neumiestňujte text alebo časti vášho motívu k samotnému okraju. Je nutné počítať s niekoľkými milimetrovou rezervou, ktorá skončí v záhybe placky. Špendlík môže byť otočený rozlične

Navrhni si
Ján B. 26.1.2019

Biela, 56mm

jsem velmi spokojen

Michal T. 28.4.2018

Biela, 25mm

Rozmazaná nečitateľná tlač, nepresné vycentrovanie obrazu

Ján B. 13.11.2017

Biela, 25mm

super, ale možno by bolo lepšie vyrábať odznaky s pripnutím na krúžok. Tá zicherka je tak malá, že vyžaduje veľkú trpezlivosť na jej zapnutie. Hlavne sa to neoplatí zapínať na oblečenie tesne pred odchodom. Ale inak som spokojný

Zdenka K. 10.10.2017

Biela, 25mm

Odznak je strasne maly, napis na nom nie je skoro vidiet.
Náš komentář:
Zákazíkem vybraná velikost byla 25mm, tudíž ano, placka této velikosti je poměrně malá a drobné texty nemusí být čitelné

IVONA V. 27.6.2017

Biela, 37mm

je mensia nez som si predstavovala, ale inak pekne

Silvia P. 17.2.2017

Biela, 56mm

Odznak je super a polovičku aj mňa potešil. Ďakujem-e :)

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Čáp s klukem
I love
I love my boyfriend
Basketbal
Prvé miesto
Me gusta
Rainbow heart
Vzor - kočky
Květinový rámeček
Lietadlo
Love
Joker
I was born intelligent
Jednorožec
Květinový vzor
Zobraziť ďalšie

Ďalšie magnety a placky

Magnet štvorec
Placka magnet
Magnet štvorec kov
Magnet srdca kov
Zobraziť viac