Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magnet guľatý kov
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 13 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Magnet guľatý kov

Ozdôb si chladničku magnetkami s vlastnými fotkami alebo obrázky. Ak nehľadáš darček pre seba, ale pre svojich blízkych, môžeš magnet ľahko premeniť v milý upomienkový predmet s vlastnou fotografiou, alebo ho rozveseliť vtipným obrázkom alebo odkazom. Finálny návrh je na tebe!

Materiál: kov, priemer Ø 50 mm, dostupný aj v ďalších tvaroch: štvorec a srdce.

Navrhni si
Klára S. 13.12.2016

Biela

myslím že nápis bol o trochu tmavší ako na návrhu

Martin D. 10.9.2016

Biela

Potisk je místi průhledný a je za ním vydět kov, místy je potisk vlnitý.

Irena S. 26.12.2018

Biela

Pavla E. 20.12.2018

Biela

Lenka P. 16.12.2018

Biela

Barbora Š. 15.12.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Kačenka
Svadba
Jednorožec
Láska v rukách
Love cat
Che Guevara
London love
iCunt
Červený trpaslík
Mám na to
sněhulák obličej
Začátečník
Rajče
Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
I love
Květinový rámeček
Zobraziť ďalšie

Ďalšie magnety a placky

Placka
Placka magnet
Magnet srdca kov
Magnet štvorec kov
Zobraziť viac