Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magnet štvorec kov
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 43 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Magnet štvorec kov

Ozdôb si chladničku magnetkami s vlastnými fotkami alebo obrázky. Ak nehľadáš darček pre seba, ale pre svojich blízkych, môžeš magnet ľahko premeniť v milý upomienkový predmet s vlastnou fotografiou, alebo ho rozveseliť vtipným obrázkom alebo odkazom. Finálny návrh je na tebe!

Materiál: kov, rozmer 55x55 mm, dostupný aj v ďalších tvaroch: guľatý a srdca.

Navrhni si
Karin J. 26.2.2017

Biela

Paradicka na chladnicke :)

ivan b. 26.6.2016

Biela

Karla R. 2.12.2018

Biela

Jen tento ctvercovy tip, ma trochu problem drzet na lednici,asi je slabsi magnet. Jinak dobry

Vendula T. 6.1.2018

Biela

Magnetek je kvalitní. Hezký kovový rám. Dva magnety zezadu. Tisk dopadl skvěle. Barvy jsou přesné, tisk je ostrý. Celkově jsem velmi nadšená. Produkt dopadl nad moje očekávání. Doporučuji!

Eva P. 13.12.2017

Biela

Byly by vhodne vetsi magnety.

Katarína P. 21.7.2017

Biela

Rozlíšenie obrázku je o dosť nižšie, ako som očakávala, hoci originálna fotka má cca 3000x3000 pixelov. Inak všetko vporiadku.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Láska v rukách
I love
Srdce mozaika
Darth Vader
Svadba
Medvedík srdce
Jesenné vzor
Zaľúbené srdcia
Queen
In love
ČSSR
Mňam
Need a medic?
Žabka
Jeleni
Skillful Sailor
Je to napichu
Lyžiar až za hrob
Zobraziť ďalšie

Ďalšie magnety a placky

Placka
Placka magnet
Magnet guľatý kov
Magnet štvorec
Zobraziť viac