Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Placka magnet
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 216 zákazníkov Zobraziť komentáre (15)

Placka magnet

Placka s magnetom. Skvelá napr na chladničku. Výrazné množstevné zľavy.

Placka s magnetom. Skvelá napr na chladničku. Výrazné množstevné zľavy. Upozornenie: Neumiestňujte prosím text alebo dôležité časti vášho motívu k samotnému okraju placky. Je nutné počítať s niekoľkými milimetrovou rezervou, ktorá skončí v záhybe placky.

Navrhni si
Jozef Z. 11.5.2015

Biela, 25mm

S vyrobkom som spokojny, dobra praca, jedno co by som vytkol je cena ... s nizsou cenou by sa mohli objednat vacsie mnozstvo a pravidelne zakazky.

Dominika K. 31.8.2018

Biela, 37mm

Martin P. 30.8.2018

Biela, 56mm

Veronika L. 14.11.2017

Biela, 37mm

Silvia P. 14.11.2017

Biela, 56mm

Daniela S. 14.12.2016

Biela, 37mm

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Jednorožec
Lukostrelec
Květinový rámeček
Květinový rámeček
Svadba
Čtyřlístek
Sovičky
Sob Rudolf
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Heart beat
Keep calm
Pivko
Pacman Star Wars
USE THE FORCE
Mapa světa
Hroch
Ježek v kleci
Zobraziť ďalšie

Ďalšie magnety a placky

Placka
Magnet guľatý kov
Magnet štvorec
Magnet štvorec kov
Zobraziť viac