Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magnet srdca kov
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 23 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Magnet srdca kov

Ozdôb si chladničku magnetkami s vlastnými fotkami alebo obrázky. Ak nehľadáš darček pre seba, ale pre svojich blízkych, môžeš magnet ľahko premeniť v milý upomienkový predmet s vlastnou fotografiou, alebo ho rozveseliť vtipným obrázkom alebo odkazom. Finálny návrh je na tebe!

Materiál: kov, rozmer 55x55 mm, dostupný aj v ďalších tvaroch: guľatý a štvorec.

Navrhni si
Patrícia L. 8.7.2018

Biela

Gabriela R. 22.6.2016

Biela

Jitka H. 29.7.2018

Biela

Super rychle dodani

Martina K. 10.6.2018

Biela

Krásný

Martin . 17.7.2017

Biela

Na tak velký magnet a s vyšší cenou není moc silný.

Milan Š. 20.2.2017

Biela

Vše podle představ

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Svadba
Svadba
Jednoduché srdce
Sovičky
I love you
Malý princ
liška
Heart beat
Srdcový kruh
Zaľúbené srdcia
Love
Kravička
Rabbit
I love you
MEME Freddie Mercury
Lev
Baran
Valentín srdiečka
Zobraziť ďalšie

Ďalšie magnety a placky

Placka
Magnet štvorec
Placka magnet
Magnet štvorec kov
Zobraziť viac