Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Magnet srdca kov
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 27 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Magnet srdca kov

Ozdôb si chladničku magnetkami s vlastnými fotkami alebo obrázky. Ak nehľadáš darček pre seba, ale pre svojich blízkych, môžeš magnet ľahko premeniť v milý upomienkový predmet s vlastnou fotografiou, alebo ho rozveseliť vtipným obrázkom alebo odkazom. Finálny návrh je na tebe!

Materiál: kov, rozmer 55x55 mm, dostupný aj v ďalších tvaroch: guľatý a štvorec.

Navrhni si
Zuzana S. 18.2.2019

Biela

Pavol Ľ. 10.2.2019

Biela

Patrícia L. 8.7.2018

Biela

Gabriela R. 22.6.2016

Biela

Jitka H. 29.7.2018

Biela

Super rychle dodani

Martina K. 10.6.2018

Biela

Krásný

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Svadba
liška
Srdcový kruh
Malý princ
Heart beat
I love you
Freddie Mercury
Svadba
Sovičky
Love cat
Zaľúbené srdcia
Kravička
Burton Skull
I love you
Lev
Býk
Love
Zobraziť ďalšie

Ďalšie magnety a placky

Placka
Placka magnet
Magnet štvorec kov
Magnet okrúhly plast
Zobraziť viac