Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Flash disk USB 8 GB
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 26 zákazníkov Zobraziť komentáre (4)

Flash disk USB 8 GB

Elegantné kovové telo vás zaujme hneď na prvý pohľad. Navyše vďaka štýlovému vzhľadu bude flash disk tiež skvelým módnym doplnkom! Potešenie budete aj z malého rozmeru tela, ktoré flash disk predurčuje na použitie aj v menších notebookoch a tabletoch s USB porty. Môžete si na neho navyše zvečniť svoj obľúbený motív, fotografiu, ale napríklad aj firemné logo. Skvelý darček nielen pre IT nadšencov.

Moderné flash disk s kapacitou 8GB. Odolné a pevné kovové telo chráni celý výrobok pred poškodením.

Vzory:
Navrhni si
Ján Š. 25.4.2018

Biela

Norbert G. 27.11.2017

Biela

Lenka J. 25.11.2018

Biela

Celková maximalna spokojnosť s nákupom aj produktom, môžem len odporúčať ;-)

Michal Š. 3.11.2018

Biela

Produkt je perfektní, popravdě jsem ani nečekal takovou kvalitu a provedení. Co se týče potisku, poprvé musím oponovat Vaší práci. Co se týče kvality jako takové - poměrně to jde, problém je jinde. Navolil jsem si úplně jiné barvy, než přišly a obsah je posunutý níže, takže je text částečně neviditelný, i když je pod ním trochu mezera. Každopádně se takovéto věci mohou stát, takže to chápu. Doufám však, že příště již budu opět plně spokojen.

Dagmar F. 21.1.2018

Biela

Kvalitní, krásné, rychlé dodání. Naprostá spokojenost.

Martina T. 12.11.2017

Biela

Krásné provedení

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

plachetnica
Malý princ
Queen
Karel Gott
Plameňák
Love
Myslím na teba
Evolution Bodybuilder
Winner
Jednoduché srdce
Jednorožec
Apple Jobs
I love
Zaľúbené srdcia
House
Freddie Mercury
James Bond
Srdcový kruh
Zobraziť ďalšie

Ďalšie mobil a pc

Puzdro na mobil