Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Peňaženka veľká
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 42 zákazníkov Zobraziť komentáre (12)

Peňaženka veľká

Veľká dámska peňaženka s celou prednou stranou určenou na potlače. Vhodná pre váš vlastný obrázok, môžete si však vybrať aj niektorý z našich vlastných vzorov, ktoré sú pre vás v návrhári pripravené.

imitácia kože, priestranná. rozmery: 185x83mm

Navrhni si
Simona T. 8.12.2015

bielá

Judita I. 25.11.2014

bielá

lucia k. 16.11.2014

bielá

Romana F. 9.1.2019

bielá

SUPER !!!

Radka H. 1.12.2018

bielá

Spokojenost velika

Zdeňka T. 15.2.2018

bielá

Spokojenost, objednaný produkt byl vyprodán a obchod mě podrobně informoval každý týden v jakém stadiu je dostupnost zboží u dodavatele, tím pádem jsme mohla být v klidu a věděla jsem, jak na tom mnou objednané zboží je.Za sebe mohu dooručit, omunikace se zákazníkem ukázková a produkt vypadá dobře, kvalitu ukáže až čas.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Lienka
Audrey Hepburn
Michael Jackson
Darth Vader
Motýľ grunge
Gekón
Prasátko
Jackson
Okridlená lebka
Keep calm
Mapa světa
Berušky
Mexická lebka
Starwars walker
Lakosťa
Kočka - Líza
ľudská lebka
Malý princ
Zobraziť ďalšie

Ďalšie peňaženky

Peňaženka
Peňaženka na suchý zips
Chlapecká peňaženka