Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Aluminium Tag Bone
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 60 zákazníkov Zobraziť komentáre (8)

Aluminium Tag BoneAlumíniová známka v tvare kocky. Rozmer 38x28 mm. Dodávaná spolu s kovovým pútkom na upevnenie k obojku.

Navrhni si
Štefánia K. 19.12.2018

Biela

Silvia J. 17.12.2016

Biela

Patrik F. 15.5.2016

Biela

Anna V. 25.3.2018

Biela

Na prosto zpokojena.

Lucie N. 15.1.2018

Biela

krásné

Jana H. 11.6.2017

Biela

Vydařené

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

I love
Darth Vader
Vyplazený jazyk
Jednoduché srdce
dog pocket
Zaľúbené srdcia
Cannabis
Bulldog
Velká Britanie
Apple Jobs
Shit Apple
Vlk
Lienka
Queen
Rocky
Medvedík srdce
Čtyřlístek
Heart beat
Zobraziť ďalšie

Ďalšie maznáčikovia

Šatka pre psa
Flexi vodítko
Keramická miska