Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Medailónik oválny
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 10 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Medailónik oválny

Ozdobte svoj výstrih originálnym šperkom, ktorý si môžete navrhnúť presne podľa svojich predstáv. Vložte rozprávkový motív pre vašu malú princeznú, alebo dizajn, ktorý urobí z tohto šperku naozajstný skvost. Zapojte fantáziu a ukážte okoliu skutočný originál. Váš dekolt môže zdobiť fotka vašej milovanej osoby, motív ku ktorému máte skutočný vtzah, ale aj textúra, ktorá z medailónika vytvorí skvelý doplnok k vášmu obľúbenému outfitu.

Prívesok na krk s rozmermi 32 x 43 mm z nerezového materiálu. Súčasťou medailónika je tiež klasický retiazka. Dodávaný s darčekovým vrecúškom. Kvalitná potlač odolný proti poškriabaniu nechtom.

Navrhni si
Lenka S. 10.2.2019

Biela

Daniela T. 28.9.2018

Biela

Velice spokojená

Katarina S. 18.2.2018

Biela

Velka spokojnost, kvalita splnila ocakavanie,rychle dodanie

Miroslav Š. 21.11.2017

Biela

Krásné doporučuji

Nikola S. 18.11.2018

Biela

Zuzana V. 30.9.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Basketbal
Malý princ
Freddie Mercury
Michael Jackson
Apple Jobs
Pivní srdce
Freddie Mercury - Queen
Runner
Michael
Heart beat
Karel Gott
Jednorožec
King
Angel and devil
Spiderman
Vlk
Travel the world
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šperky

Medailónik guľatý
Náušnice visiace - kvapka
Zrkadielko srdiečko
Heart medallion
Zobraziť viac