Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Medailónik obdĺžnik
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Medailónik obdĺžnik

Ozdobte svoj výstrih originálnym šperkom, ktorý si môžete navrhnúť presne podľa svojich predstáv. Vložte rozprávkový motív pre vašu malú princeznú, alebo dizajn, ktorý urobí z tohto šperku naozajstný skvost. Zapojte fantáziu a ukážte okoliu skutočný originál. Váš dekolt môže zdobiť fotka vašej milovanej osoby, motív ku ktorému máte skutočný vtzah, ale aj textúra, ktorá z medailónika vytvorí skvelý doplnok k vášmu obľúbenému outfitu.

Prívesok na krk s rozmermi 30 x 50 mm z nerezového materiálu. Súčasťou medailónika je tiež klasický retiazka. Dodávaný s darčekovým vrecúškom. Kvalitná potlač odolný proti poškriabaniu nechtom.

Navrhni si
Martin G. 13.1.2018

Biela

Soňa M. 6.9.2017

Biela

Katka K. 23.1.2019

Biela

Za mně perfektní, rychlé dodání a medailonek je prvotřídní kvality. Mnohokrát děkuji a pochopitelně nebojím se doporučit dál. V budoucnu opět si nechám něco zhotovit. Mnohokrát děkuji. S pozdravem Katka

Petr K. 20.6.2018

Biela

Za tu cenu dobre odvedena prace.

Karel H. 20.8.2017

Biela

Super udělala radost

Jindřich L. 23.7.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Freddie Mercury
Andělská křídla
Malý princ
Vlk
Železný kříž
Drink to Enjoy Life
Zaľúbené srdcia
Love
Karel Gott
Cannabis
Angel and devil
Beetle
LSD
Burton Skull
The Punisher
Basketbal
Okay
Srdcový vzor
Zobraziť ďalšie

Ďalšie šperky

Medailónik guľatý
Medailónik oválny
Heart medallion
Náušnice visiace - kvapka
Zobraziť viac