Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Okrúhly vankúš
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 16 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

Okrúhly vankúš

Skvelým a originálnym darčekom, môže byť tiež tento guľatý vankúš, ktorý vkusne obahatí váš interiér. Keďže je vankúšik šitý ručne v našej novej šijací dielni, máte istotu, že kupujete 100% český výrobok, ktorý zhotovíme na mieru len pre vás. Voľbu dizajnu, textúry či nápisu necháme už len na vás. Vytvor si svoj vlastný a jedinečný doplnok do obývačky na gauč aj do postele.

Guľatý 36x36 cm vankúš, krásne mäkučký, hypoalergénne výplň, 100% polyester. Poťah na zips. Možno prať v práčke. Je ručne šitý, preto prosíme o trpezlivosť, výroba trvá približne 4-5 dní.

Vzory:
Navrhni si
Zuzana S. 4.9.2018

Biela

Marcela J. 6.9.2017

Biela

Marcela J. 29.6.2017

Biela

Monika Š. 5.11.2018

Biela

Spokojen

Denisa V. 25.12.2018

Biela

David P. 17.12.2018

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Ovečka
Jednoduché srdce
Medvedík srdce
Malý princ
I love
I love you
Queen
King
Angel and devil
Amorov šíp
Love tree
Jednorožec
Čtyřlístek
Červený trpaslík
Fotbalový míč
Freddie Mercury - Queen
Panda
Love bears
Zobraziť ďalšie

Ďalšie vankúše

Vankúš
Vankúš Srdce
Levanduľový vankúš
Vankúš 50x50 cm
Zobraziť viac