Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detský podbradník celofarebný
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 9 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Detský podbradník celofarebný

Vytvorte štýlový a praktický doplnok aj pre vaše najmenšie. Teraz máte možnosť vložiť si svoj vlastný dizajn na tento slušivý podbradník, ktorý je vytvorený z príjemnej bavlny. Či už zvolíte niektorý z našich detských motívov alebo vložíte svoju grafiku, zaručene bude mať vaše dieťatko originálny kúsok, ktorý mu bude závidieť okolí nielen z batoľacích radov.

220 g / m², 100% ring spun bavlna, zapínanie na suchý zips za krkom

Navrhni si
Lucie N. 26.1.2018

Růžová

krásné

Vanda B. 6.12.2017

Biela

s tímto jsem spokojená

Gabriela K. 18.9.2018

černá

Jan N. 21.5.2018

Biela

Lenka P. 2.4.2018

Ružová

Hana F. 23.8.2017

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
Malý princ
Kačenka
Sloník
Hroch
Stoprocentní úžasňák
Slon
Lakosťa
Your Father
Hello titty
Brazílska vlajka
fúzy movember
iHruska
Fleky
Sob Rudolf
Pokecáme
DAB Jednorožec
Svadba
Zobraziť ďalšie

Ďalšie podbradníky

Podbradník chlapec
Podbradník dievča
Podbradník