Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánska mikina na zips s kapucňou
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 78 zákazníkov Zobraziť komentáre (11)

Pánska mikina na zips s kapucňou

Skvelá pánska mikina na zips s kapucňou, ktorú vám potlačíme presne podľa vášho návrhu. Mikina s vlastnou potlačou je skvelým darčekom pre každého. Stačí vybrať vhodnú fotografiu, text či niektorý z našich pripravených motívov a za pár dní máte darček doma.

Materiál: gramáž 280 gsm, 80 % bavlna, 20 % polyester

Navrhni si
Petra R. 11.2.2019

černá, L

Radka S. 14.9.2017

černá, M

Martina P. 17.12.2014

Kráľovsky modrá, XL

Jana H. 2.1.2018

Kráľovsky modrá, 3XL

zatím jsme mikinu neprali, takže se uvidí časem.

Michaela L. 31.10.2016

Sivá, XXL

Okolí zeleného potisku vypadá jakoby mokře, nevím, jestli je to průhledné pozadí obrázku nebo zbytek materiálu z tisku, ale snad to půjde vyprat.

Jana B. 3.2.2016

Námornická modrá, L

výborné

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Cannabis
Pivní srdce
I love
Bob Marley
Basketbal
Lakosťa
Joker
Che Guevara
Štír
Starwars coffee
THC
The Punisher
Pirát
I love snowboarding
STS Chvojkovice Brod
Gekón
Kotva
Parkour - Zombie Apocalypse
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske mikiny

Pánska mikina s kapucňou
Pánska mikina bez kapucne
Pánska mikina zip FRUIT
Pánske tepláky
Zobraziť viac