Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Detské body krátky rukáv BIO
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 136 zákazníkov Zobraziť komentáre (15)

Detské body krátky rukáv BIO

Detské body s krátkym rukávom z kvalitnej bio bavlny určenej pre vlastný návrh potlače. Vyberte si niektorý z našich detských vzorov alebo použite svoj ​​vlastný obrázok a doprajte svojmu bábätku body šetrné k jeho pokožke. Bio bavlna nie je chemicky ošetrovaná a na dotyk je tak znateľne jemnejšie a vzdušnejšie.

Prírodné detské body značky BABYBUGZ. Vyrobené z certifikovanej BIObavlny. Fair trade. 200 g / m², nebielené a prírodné, bez niklu.

Navrhni si
Sabina Z. 6.7.2017

Prirodná, 6-12

Silvia M. 27.6.2017

Biela, 0-3m

Erika S. 15.3.2017

Biela, 3-6m

Ján B. 18.12.2016

Fuchsia, 12-18m

Silvia B. 28.2.2015

černá, 6-12

Karina Z. 29.1.2015

Fuchsia, 3-6m

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Do dna
Jednoduché srdce
Kvetinové srdce
Che Guevara
Pivko
Come to dark side
I Love milk
Malý princ
Motýlek
Hroch
Rasta music
Bob Marley
Nejsem Pražák
Lakosťa
Little Devil
Darth Vader
Medvedík srdce
Zaľúbené srdcia
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body krátky rukáv premium
Detské body dlhý rukáv BIO
Polo pre bábätko
Tričko pre bábätká
Zobraziť viac