Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Plyšák žirafa
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 27 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Plyšák žirafa

Plyšák s vlastným foto potlačou alebo s odkazom urobí vždy radosť. Plyšová žirafa je oblečená do trička, na ktoré potlačíme akékoľvek venovanie, fotografiu alebo vtipný dizajn podľa vášho zadania. Vytvorte si roztomilý darček na mieru s osobitým odkazom. Darčekom zaručene potešíte nielen všetky deti, ale aj svojich blízkych.

Veselá plyšová žirafa s tričkom 23 cm veľká. Tričko je možné vyzliecť a vyprať. Krásny darček pre deti alebo pre zaľúbených.

Navrhni si
Mária O. 27.11.2017

Biela

Vladimír M. 13.7.2015

Biela

Tomáš P. 21.9.2014

Biela

Lukáš B. 26.10.2015

Biela

skvělá ochota při opravě objednávky

Jiří N. 12.12.2013

Biela

I kdyz kvalitni tak celkem draha zalezitost

Jaroslav V. 16.12.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Zaľúbené srdcia
I love you
Sovičky
Žirafa
Žirafa narodeniny
Jednoduché srdce
I love you
I love
Malý princ
Kvetinové srdce
Jednorožec
Princezna
Lienka
Best Friends
Michael Jackson
Pivko
Sloník
Perníček
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plyšáci

Plyšový medvedík
Plyšový zajačik
Plyšová ovečka
Plyšák žaba
Zobraziť viac