Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
[new product]
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 3 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

[new product]Dětské dupačky ze 100% česané bavlny. Zapínají se mezi nožičkama na patentky bez obsahu niklu. Zejmána maminky s citlivými dětmi toto ocení. Dlouhý rukáv i nohavičky umožňují dupačky nosit i v chladnějším období

Navrhni si
Eva K. 1.8.2018

Ružová, 3-6m

Určitě ještě ráda využijí Vaše sluzby

Lucia K. 30.5.2018

Šedý melír, 3-6m

Jan N. 21.5.2018

Biela, 3-6m

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Brazílska vlajka
I love
Who is your daddy
Medvedík srdce
Červený trpaslík
Jednorožec
Baby today biker tomorrow
Cyklista
The godson
Michael Jackson
Poker face
Storm pooper
Jednoduché srdce
Malý princ
Darth Vader
Pokecáme
Kruh zvieratiek
Zaľúbené srdcia
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body dlhý rukáv BIO
Polo pre bábätko
Detské body krátky rukáv premium
Detská čiapka s uzlom
Zobraziť viac