Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
[new product]
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 3 zákazníkov Zobraziť komentáre (1)

[new product]Dětské dupačky ze 100% česané bavlny. Zapínají se mezi nožičkama na patentky bez obsahu niklu. Zejmána maminky s citlivými dětmi toto ocení. Dlouhý rukáv i nohavičky umožňují dupačky nosit i v chladnějším období

Navrhni si
Eva K. 1.8.2018

Ružová, 3-6m

Určitě ještě ráda využijí Vaše sluzby

Lucia K. 30.5.2018

Šedý melír, 3-6m

Jan N. 21.5.2018

Biela, 3-6m

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Brazílska vlajka
Jednorožec
Michael Jackson
Poker face
Jednoduché srdce
I love
Malý princ
Holčička
Medvedík srdce
Darth Vader
Kruh zvieratiek
Metallica
Who is your daddy
Květinový rámeček
Policie
Červený trpaslík
Medvedík s balónikmi
Ten nejlepší brácha
Zobraziť ďalšie

Ďalšie oblečenie pre bábätká

Detské body dlhý rukáv BIO
Detské body krátky rukáv premium
Tričko pre bábätká
Polo pre bábätko
Zobraziť viac