Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tielko Tank Top
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 397 zákazníkov Zobraziť komentáre (50)

Dámske tielko Tank Top

Ležérne tričko vhodné pre voľný čas, ideálny na leto, ale aj na zimu ako spodná vrstva pod sveter či mikinu. Vytvorte si originálne tielko s vlastnou potlačou. V našom návrhári na neho môžete vložiť fotku, text aj obľúbený obrázok. Tielko s jedinečným potlačou je tiež skvelým darčekom pre Vašich drahé najbližší. Tak neváhajte s pustite sa do navrhovania.

Dámske tielko s širokými ramienkami, na chrbte zúžený strih pozdĺž ramien, jemná, príjemná 100% česaná bavlna, gramáž 150 gms.

Navrhni si
Diana E. 29.8.2018

Biela, S

Vse perfektni

Martina B. 26.8.2018

Biela, XL

Výborný veľmi pekne ďakujem som spokojná ????

Simona S. 26.7.2017

Námornická modrá, M

spokojnosť, vysoká kvalita potlače aj materiálu (100% bavlna)

Jakub V. 19.10.2015

černá, S

Super, frajerka bola nadšená :D

Mária M. 17.8.2015

Biela, M

S trickom som velmi spokojna, material super

Denisa M. 26.7.2013

Azalková ružová, M

Trochu špinavé, ale ľahko zišlo dole

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

I love my boyfriend
Malý potápěč
Rámeček z motýlů
Cannabis
Blowjob is better ...
Not for sale
Hello titty
Darth Vader
Batgirl
Cierna ovca
Kozičky
Soft kitty
Jednoduché srdce
Kaktus samolepka
Drink to Enjoy Life
Apple Jobs
Bábätko v vrecku chlapček
Dej ty pracky pryč
Zobraziť ďalšie

Ďalšie tielka

Dámske tielko Fruit of the Loom
Dámske tielko na ramienka