Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Otvárak na kľúče
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 9 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Otvárak na kľúčePlastový otvárak s kovovým krúžkom na kľúče a pevnou kovovou časťou na otváranie fliaš

Navrhni si
Václav L. 19.8.2018

Biela

Musím pochválit!! Objednával jsem celkem na poslední chvíli a překvapilo mě velice rychlé dodání a to do dvou dnů (o tři dny dříve než bylo předpokládáno výrobcem) Kvalita tisky je v pohodě i u menšího písma. Děkuji firmě Belabel za super produkt!

Petra J. 25.4.2018

Biela

Super dárek s vlastní fotkou

Monika P. 17.12.2018

Biela

Tereza F. 16.12.2018

Biela

Tomáš N. 22.8.2018

Biela

Klára M. 6.3.2018

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Květinový rámeček
Keep Smiling!
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Čtyřlístek
Karel Gott
Pivní srdce
Červený trpaslík
Pivné čiarky
Supertáta
Pivko
Bud Spencer
Love tree
Good girls go to heaven
Pulp Fiction
Joker
USA
Drink to Enjoy Life
Zobraziť ďalšie

Ďalšie domov

Rohožka
Propiska se stříbrným klipem
Šnúrka na krk
Papuče
Zobraziť viac