Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske polo BC Heavy
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 18 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Dámske polo BC Heavy

Kvalitná dámska polokošeľa zo 100% pique bavlny pre potlač i výšivku. Na výber módne farby. Vytvor si vlastne polo.

230 g/m², 100% akostne dopriadaná bavlna, vystužená páska za krkom, výstrih a rukávy rebrové zakončenie, dvojfarbene zladené gombíky, skrátené rukávy, vypasovaný strih, postranné rozparky.

Navrhni si
Květuše W. 27.7.2016

Purple, XL

velmi spokojena

Eva B. 14.8.2014

Pistáciová, L

Jelikož jsme dávali jako svatební dárek 2trička s potiskem, tak cením možnost výběru stejných typů triček i barvy, ovšem chyběl mi tam potisk snubních prstenů a nebylo tam plně vhodné písmo. Ale jinak spokojenost. Netuším, jak potis drží :)

Pavel Š. 30.7.2016

Růžová, S

Z. L. 8.7.2015

Hnedá, L

Eva S. 13.8.2014

Biela, XL

Tomáš T. 5.7.2014

Biela, M

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Lakosťa
Malý princ
In love
MARX SPENCER
Andílek
Game over
Cowboy
ČSSR
Láska v rukách
Vlajka slovenska
Unipug
Jednoduché srdce
Červený trpaslík
Medvedík srdce
Kačenka
Darth Vader
Keep calm
Kočička
Zobraziť ďalšie

Ďalšie polokošele

Dámska polokošeľa