Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Peračník all-inclusive
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 46 zákazníkov Zobraziť komentáre (14)

Peračník all-inclusive

Priestranný peračník ideálne po niektorý z našich vtipných potlačí. Na peračníku sa skvele vynímajú napríklad naše Kitty designy, ktoré určite pobavia všetky tvoje spolužiakmi. Peračník je plne vybavený, nájdeš v ňom všetko potrebné.

Nadupaný peračník ktorý obsahuje kompletné vybavenie do školy (písacie potreby, pastelky, ceruzky, gumy, všetky potrebné pravítka, strúhadlo, fixky) - Veľkosť 210 x 160 mm

Navrhni si
Oľga S. 1.8.2017

Biela

nadhodnotena cena samotného peracnika

Milica Š. 29.5.2016

Biela

obrázok nakrivo,Text nezarovnaný

Martina S. 14.12.2015

Biela

Vsetko ok len peracnik je dost velky ale som spokojna dakujem :-)

Lucia P. 23.2.2015

Biela

mohol by byť v ponuke aj v inej farbe, biela sa rýchlo ušpiní
Náš komentář:
Pokud si vložíte celobarevný obrázek a roztáhnete jej přes celou tiskovou plochu penálu, bude barevný.

Martina K. 1.7.2015

Biela

Janka H. 17.12.2014

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Arcade
MEME LOL
Michael Jackson
Jednorožec
Smile
Genius
Eat sleep mine
Květinový rámeček
I love
Rainbow heart
Kaktus
Darth Vader
for children
Horse
Keep Smiling!
Sovičky
Slon a srdiečka
Evolution Lego
Zobraziť ďalšie

Ďalšie škola

Bavlnený vak na chrbát
Peračník
Batoh
Linajkový denníček
Zobraziť viac