Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Vankúš Srdce
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 242 zákazníkov Zobraziť komentáre (57)

Vankúš Srdce

Veľmi pekný darček pre ženy a blízkych - vankúš v tvare srdca. Vložte vlastnú fotografiu alebo text a navrhnite si pekný vankúšik. Osvedčený a spokojnými zákazníkmi veľmi obľúbený darček. Pekný, príjemný, povlak na vankúšik je možné prať v práčke. Pri navrhovaní odporúčame motív roztiahnúť maximálne po prerušovanú čiaru, v opačnom prípade môže dôjsť k zašitiu časti motívu alebo textu.

40x33 cm vankúš, príjemne mäkkučký, hypoalergická výplň. Poťah za zips. Možnosť prať v práčke. S výnimkou bielych vankúšov je ručne šitý, preto prosíme o trpezlivosť, výroba trvá približne 7-10 dní.

Vzory:
Navrhni si
Mirolava J. 28.2.2018

White

Síce sa dlhšie čakalo na vankúš ale oplatilo sa .... účel splnil... krásny, kvalitný..
Náš komentář:
Děkujeme za hodnocení, na celopotištěné produkty se čeká déle, neboť se dávají na šití ke švadleně. Těší nás Vaše spokojenost.

Frederika C. 17.2.2018

White

Z výrobkom som veľmi spokojná len dodanie trvalo dlhšie ako bolo plánované inak veľmi kvalitná práca a ocko ss potešil

Lenka H. 2.12.2017

White

Som veľmi spokojná

Branislav M. 23.11.2016

White

Dakujem ,,, paci satebou mia to

Zuzana M. 12.9.2016

White

Vankúšik je pohodlný :)

Jana K. 19.4.2016

White

Nadmieru spokojná, super, určite si ešte budem objednávať

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Medvedík srdce
I love you
Love call
I love you
I love you
Srdce mozaika
Jednoduché srdce
Zaľúbené srdcia
For my love
Give heart
In love
Amorek
Srdcový vzor
Srdce lásky
Malý princ
Angel and devil
Love you forever
BEEE
Zobraziť ďalšie

Ďalšie vankúše

Vankúš
Vankúš 50x50 cm
Levanduľový vankúš
Ľanový vintage vankúš
Zobraziť viac