Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Vankúš Srdce
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 223 zákazníkov Zobraziť komentáre (55)

Vankúš Srdce

Veľmi pekný darček pre ženy a blízkych - vankúš v tvare srdca. Vložte vlastnú fotografiu alebo text a navrhnite si pekný vankúšik. Osvedčený a spokojnými zákazníkmi veľmi obľúbený darček. Pekný, príjemný, povlak na vankúšik je možné prať v práčke. Pri navrhovaní odporúčame motív roztiahnúť maximálne po prerušovanú čiaru, v opačnom prípade môže dôjsť k zašitiu časti motívu alebo textu.

40x33 cm vankúš, príjemne mäkkučký, hypoalergická výplň. Poťah za zips. Možnosť prať v práčke. S výnimkou bielych vankúšov je ručne šitý, preto prosíme o trpezlivosť, výroba trvá približne 4-5 dní.

Vzory:
Navrhni si
Mirolava J. 28.2.2018

White

Síce sa dlhšie čakalo na vankúš ale oplatilo sa .... účel splnil... krásny, kvalitný..
Náš komentář:
Děkujeme za hodnocení, na celopotištěné produkty se čeká déle, neboť se dávají na šití ke švadleně. Těší nás Vaše spokojenost.

Frederika C. 17.2.2018

White

Z výrobkom som veľmi spokojná len dodanie trvalo dlhšie ako bolo plánované inak veľmi kvalitná práca a ocko ss potešil

Lenka H. 2.12.2017

White

Som veľmi spokojná

Branislav M. 23.11.2016

White

Dakujem ,,, paci satebou mia to

Zuzana M. 12.9.2016

White

Vankúšik je pohodlný :)

Jana K. 19.4.2016

White

Nadmieru spokojná, super, určite si ešte budem objednávať

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

I love you
Jednoduché srdce
Medvedík srdce
Love call
I love
Zaľúbené srdcia
King
Srdce mozaika
Love you forever
I love you
Queen
Angel and devil
Medvedík s balónikmi
In love
I love my boyfriend
Give heart
I love you
For my love
Zobraziť ďalšie

Ďalšie vankúše

Vankúš
Vankúš 50x50 cm
Levanduľový vankúš
Ľanový vintage vankúš
Zobraziť viac