Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Kľúčenka srdce
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 48 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Kľúčenka srdce

Obdarujte svojich blízkych a milovanej osoby darčekom, ktorým presne vyádříte čo k nim cítite. Originálne kľúčenka v tvare srdca bude skvelým darčekom nielen na Valentína. Vložte svoju či inú fotografi, obľúbený motív alebo zajimavou textúru, ktorá vám na kľúčoch bude stále pripomínať napríklad vašu lásku alebo napríklad aj štvornohého miláčika.

Kovový prívesok na kľúče v zamilovanom srdcovom tvare. Kľúčenka je zabalená v čiernej darčekovej krabičke s čiernou zamatovou vložkou.

Vzory:
Navrhni si
Lenka H. 13.2.2019

Biela

Mária O. 27.11.2017

Biela

Taťána D. 27.1.2019

Biela

Úžasná

Lída J. 21.1.2019

Biela

tahle klíčenka se mi líbí ze všech dárků nejvíc

Michaela M. 24.12.2018

Biela

Spokojenost

Erika F. 23.12.2018

Biela

moc krásná v provedení

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Show Must Go On, freddie mercury
Ďakujeme
Cannabis
Freddie Mercury
Freddie Mercury - Queen
Michael
Ovečka
Zamilované žirafy
Jednoduché srdce
Malý princ
Medvedík srdce
Zaľúbené srdcia
I love
Lienka
Karel Gott
I love you
Queen
King
Zobraziť ďalšie

Ďalšie domov

Rohožka
Propiska se stříbrným klipem
Zamilovaná kľúčenka
Papuče
Zobraziť viac