Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pivní půlitr
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 95 zákazníkov Zobraziť komentáre (13)

Pivní půlitr

Masívnym pivnom pollitrom s vtipnou potlačou urobíte radosť nejednému pivári. Pekný darček pre oteckov, dedkov a kamarátmi.

0,5l

Navrhni si
Darina F. 12.11.2018

Biela

Jana Š. 1.8.2018

Biela

Ľuboslava J. 20.2.2018

Biela

Lenka F. 29.1.2018

Biela

Lucia U. 16.4.2016

Biela

Veronika T. 15.10.2018

Biela

Este sa neumyval, tak neviem dobre posudit ci je kvalitna ale vypada ozaj dobre.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Pivní srdce
Jednoduché srdce
Pivné čiarky
Býk
Evolution Climber
Panák cikajúci
route666
Grizzly
Starwars coffee
Ten nejlepší brácha
Červený trpaslík
Cannabis
Evolution Bicycle
Šipka
Prvé miesto
Save water drink beer
Kanec
Baseball
Zobraziť ďalšie

Ďalšie hrnčeky

Hrnček Premium
Magický hrnček
Plechový hrnček
Termohrnček keramický
Zobraziť viac