Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Plyšový sob
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 6 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Plyšový sob

Ozajstní priatelia sú na blízku vždy, keď potrebujete aby vás niekto počúval. Takým kamarátom sa môže stať aj tento hebučký plyšový sob, ktorý s vami bude trpezlivo zdieľať vaše veľké aj malé tajomstvo. Navyše sa môže stať tiež ideálnym darčekom pre vašich blízkych.

Materiál: plyš, polyester

Navrhni si
Tamara Z. 18.11.2018

Biela

Krásny

Nikola F. 12.6.2018

Biela

Velmi povedený

Lucie N. 26.1.2018

Biela

moc pěkné

Sylvie H. 31.10.2018

Biela

Petra S. 18.2.2017

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Zaľúbené srdcia
I love you
Bábätko v bruchu
Švédsko
Finsko
Zamilovaní vtáčiky
Snowboarding
milujem vianoce
Ježiško
Vianočné sob
Starwars coffee
Island
Jednoduché srdce
Love you forever
Rainbow heart
I love you
Srdce mozaika
i love you bear
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plyšáci

Plyšák žirafa
Plyšový medvedík
Plyšový zajačik
Plyšová ovečka
Zobraziť viac