Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Malá taška cez rameno
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 90 zákazníkov Zobraziť komentáre (13)

Malá taška cez rameno

Skvelá praktická taška cez rameno, do ktorej sa zmestia všetky vaše potrebné maličkosti a na ktorú si môžete umiestniť akýkoľvek potlač či niektorý z našich vtipných motívov.

Malá taška, ideálna pre denné cestovanie do práce v mhd. veľkosť 180 x 200 x 60 mm so zipsom a vnútorným vreckom, nastaviteľný pás

Navrhni si
Jana L. 14.11.2016

Biela

Produkt je ok len mi zas prekaza suchy zips

Roman S. 25.7.2016

Biela

Perfektná potlač.

Jakub K. 24.12.2018

černá

Jana D. 26.6.2017

Rude červená

Ľudmila B. 9.9.2015

Biela

Jana M. 30.5.2015

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Malý princ
I love
Sovičky
Velká Britanie
Pracovní týden
Apple Jobs
Che Guevara
Heart beat
Je to napichu
Tuzex
moustache
Melting rubiks cube
Kun
MEME LOL
Planet expres
Skunk
Norsko
Poker face
Zobraziť ďalšie

Ďalšie tašky

Taška nákupná predĺžená
Taška cez rameno
Celopotlačený vak na chrbát
Kozmetická taška
Zobraziť viac