Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánské tričko s výstrihom do V
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 31 zákazníkov Zobraziť komentáre (6)

Pánské tričko s výstrihom do V

Pre nadšencov tričiek s V výstrihom ponúkame toto skvelé vzdušné a pohodlné tričko klasického strihu. V-výstrih zvýrazní mužský hrudník a pôsobí naozaj štýlovo. Poukázať na hodiny strávené v posilňovni môžete aj vhodnou potlačou. Nechajte sa inšpirovať napríklad našimi fitness motívy.

Tričko klasického strihu s rebrovaným výstrihom do V. Ľahký, príjemný a vzdušný materiál, ideálny na leto i na jar. Výber z 12 farieb. Materiál:100% bavlna, ring-spun (single jersey), grey heather: 85% bavlna, 15% viskóza. Gramáž:160 g/m²

Navrhni si
Radka S. 14.9.2017

Šedý melír, M

Jaroslava M. 28.6.2018

Biela, XXL

Tričko dopadlo lépe,než jsme očekávali. Velká spokojenost, mohu vřele doporučit všem.

Zita C. 18.6.2018

Biela, M

Ďakujem, veľmi seriózny obchod.

Michaela L. 24.2.2018

Charcoal, L

Naprosto bez chybičky!

Petra K. 9.1.2018

Čierna, L

Naprosto super, velmi příjemný materiál. Naprostá spokojenost jako vždy

Zuzana P. 26.12.2017

Biela, S

Nádherné a tisk kvalitní! Nemusím mít strach, že se obrázek začne trhat. Skělé!

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Keep calm
Květina
I love
Jednoduché srdce
Malý princ
Keep calm and say YES
Evolution Ufo
Sandokan
King
Pivko
Cannabis
MARX SPENCER
Plameňák
Prvé miesto
I love you
Amorov šíp
Sith happens
MEME Freddie Mercury
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske tričká

Pánske tričko Heavy
Pánske tričko na telo
Pánska polokošeľa
Pánske tričko SuperStar
Zobraziť viac