Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánské tričko s výstrihom do V
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 40 zákazníkov Zobraziť komentáre (9)

Pánské tričko s výstrihom do V

Pre nadšencov tričiek s V výstrihom ponúkame toto skvelé vzdušné a pohodlné tričko klasického strihu. V-výstrih zvýrazní mužský hrudník a pôsobí naozaj štýlovo. Poukázať na hodiny strávené v posilňovni môžete aj vhodnou potlačou. Nechajte sa inšpirovať napríklad našimi fitness motívy.

Tričko klasického strihu s rebrovaným výstrihom do V. Ľahký, príjemný a vzdušný materiál, ideálny na leto i na jar. Výber z 12 farieb. Materiál:100% bavlna, ring-spun (single jersey), grey heather: 85% bavlna, 15% viskóza. Gramáž:160 g/m²

Navrhni si
Zita C. 18.6.2018

Biela, M

Ďakujem, veľmi seriózny obchod.

Radka S. 14.9.2017

Šedý melír, M

Lucie K. 10.2.2019

Biela, XL

Příjemný materiál, perfektní velikost, chybí jen upravit fotografii

Anežka P. 15.12.2018

Biela, S

Skvělá kvalita!

Lenka M. 5.12.2018

Biela, S

Material prijemny a potlac krasna. Spokojnost.

Jaroslava M. 28.6.2018

Biela, XXL

Tričko dopadlo lépe,než jsme očekávali. Velká spokojenost, mohu vřele doporučit všem.

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Květina
Keep calm
I love
Sandokan
Love
Keep calm and say YES
JAR
Evolution Ufo
Nosorožec
King
Pivko
MARX SPENCER
Prvé miesto
Let the adventure begin
Amorov šíp
Jednoduché srdce
ČSSR
Lietadlo
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske tričká

Pánske tričko Classic Heavy
Pánske športové tričko
Pánske tričko Premium
Pánske tričko na telo
Zobraziť viac