Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Šiltovka Classic Color
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 30 zákazníkov Zobraziť komentáre (11)

Šiltovka Classic Color

Ďalší druh šiltovky sa pýši klasickým a toľko obľúbeným vzhľadom s kontrastnými detailmi, ktorý ocenia nielen mladšej generácie. A ak chceš okolí dostať skutočným originálom, stačí si vložiť nápis alebo dizajn, ktorý ti na ňu zhotovíme presne podľa tvojho návrhu. Nechaj si vyrobiť jedinečný kúsok pre seba, alebo vytvor tímovej šiltovky pre celú partiu.

Bavlnená šiltovka s vetracími otvormi a možnosťou regulácie veľkosti na suchý zips v zadnej časti. Prešívaný šilt z pevného a ohybného materiálu. Vetracie otvory a detail na šilte je v kontrastnej farbe. Potlač formou ekosolvent fólie, u svetlého textilu je potlač pekne znateľný, zatiaľ čo fólia takmer neviditeľné. U tmavých farieb je fólia tvarovo orezaná podľa motívov, teda je lesklejšia a kontrastne viditeľnejšie.

Navrhni si
Ján B. 30.7.2018

Červená a biela

som veľmi spokojný

Jana M. 28.4.2018

Čierna a sivá

Som veľmi spokojná. Synovi sa šiltovka páči a stále ju nosí.

Ján B. 13.11.2017

Modrá a biela

super

Ján B. 27.10.2017

Modrá a béžová

Celkovo veľmi dobre spracovaná lé. Ďakujem osobne Denise, ktorá šiltovku spracovala.

Zuzana H. 20.2.2018

Čierna a ružová

Branislav T. 21.12.2017

Červená a biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Policie
Basketbal
Kun
I love
Music beat
Apple Jobs
Heart beat
Mapa světa
Miminko
Gurman
I love you
Lev
Rozcvička
Štír
Slovensko
Žabka
Rak
LSD
Zobraziť ďalšie