Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tričko Organic Crop Top
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 33 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Dámske tričko Organic Crop Top

Prečo je tričko s kratším voľnejším strihom tak báječné? Pretože pristanú každému a skvele sedí k módnym kúskom s vyšším pásom, bude báječne vyzerať k sukniam aj džínsom, navyše vám ho potlačíme presne podľa vašich trendy predstáv! Vložte si na neho vlastné nápis, obrázok, logo alebo dokonca fotku. Alebo vyberajte z veľkého množstva už pripravených designov. Krátke tričko by nemalo chýbať žiadne lovkyni módy.

100% česaná organická bavlna, 125 g / m², rebrovaný okrúhly výstrih, vyhrnuté rukávy, voľnejší módny Crop strih.

Navrhni si
Ľudovít S. 8.4.2018

Biela, M

super

Janka O. 30.1.2017

Biela, S

na moje prekvapenie velmi spokojná

SILVIA K. 1.7.2016

Biela, S

Perfektné. Som maximálne spokojná.

Monika K. 11.6.2016

černá, S

Lukaš P. 3.12.2015

Biela, S

Matej Š. 18.5.2015

Biela, S

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednorožec
In love
Queen
Srdcový kruh
moustache
Lalala neslyším tě
Snowboarding
Jednoduché srdce
I love
Malý princ
I love you
Michael Jackson
Medvedík srdce
Keep calm
Červený trpaslík
Lana Del Rey
Perníček
I'm limited edition
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske tričko veľký výstrih
Dámske tričko V-výstrih
Ladies Elegance t-shirt
Zobraziť viac