Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Dámske tričko Organic Crop Top
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 33 zákazníkov Zobraziť komentáre (7)

Dámske tričko Organic Crop Top

Prečo je tričko s kratším voľnejším strihom tak báječné? Pretože pristanú každému a skvele sedí k módnym kúskom s vyšším pásom, bude báječne vyzerať k sukniam aj džínsom, navyše vám ho potlačíme presne podľa vašich trendy predstáv! Vložte si na neho vlastné nápis, obrázok, logo alebo dokonca fotku. Alebo vyberajte z veľkého množstva už pripravených designov. Krátke tričko by nemalo chýbať žiadne lovkyni módy.

100% česaná organická bavlna, 125 g / m², rebrovaný okrúhly výstrih, vyhrnuté rukávy, voľnejší módny Crop strih.

Navrhni si
Ľudovít S. 8.4.2018

Biela, M

super

Janka O. 30.1.2017

Biela, S

na moje prekvapenie velmi spokojná

SILVIA K. 1.7.2016

Biela, S

Perfektné. Som maximálne spokojná.

Monika K. 11.6.2016

černá, S

Lukaš P. 3.12.2015

Biela, S

Matej Š. 18.5.2015

Biela, S

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Zobraziť viac

Vyberte potlač na váš darček

Jednorožec
In love
Queen
Srdcový kruh
moustache
Lalala neslyším tě
Snowboarding
I love
Jednoduché srdce
Malý princ
I love you
Michael Jackson
Červený trpaslík
Keep calm
Freddie Mercury - Queen
Medvedík srdce
Perníček
Amorov šíp
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske tričká

Dámske tričko Classic
Dámske tričko veľký výstrih
Dámske športové tričko
Dámske tričko Premium
Zobraziť viac