Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Snehová guľa
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 113 zákazníkov Zobraziť komentáre (16)

Snehová guľaVlož vlastnú fotku do tohto magického snehového ťažítka. Môžeš meniť aj svoje vlastné fotky.

Navrhni si
Júlia P. 19.12.2017

Biela

Olivera P. 22.11.2017

Biela

Adriana P. 9.1.2017

Biela

Katarína K. 19.12.2016

Biela

Michaela Š. 18.12.2016

Biela

Silvia J. 17.12.2016

Biela

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Malý princ
I love you
I love
Jednoduché srdce
Medvedík srdce
Apple Jobs
Orgovánové srdca
Angel and devil
Lev
Michael Jackson
Purrfect
Queen
Darth Vader
MEME Freddie Mercury
Lietadlo
Zamilovaní sobíci
New York
I Love Paris
Zobraziť ďalšie

Ďalšie foto darčeky

Srdce guľa
Plechová krabička srdce
Srdcový zámok
Srdiečkový medvedík