Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Pánske boxerky Contrast
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 62 zákazníkov Zobraziť komentáre (13)

Pánske boxerky Contrast

Vytvorte si originálne boxerky na mieru len a len pre tvojho priateľa. Potlačíme ti je tvojim vlastným obrázkom, fotkou, alebo si môžeš vybrať ľubovoľný motív z našej ponuky. Ak hľadáš originálny darček pre priateľa, brata, alebo otecka, vtipnými trenírkami určite zaboduješ.

95% bavlna, 5% elastan, 160 g/m², elastický lem v kontrastných farbách.

Navrhni si
Angelika I. 24.4.2018

Čierna, L

som spokojná, tovar prišiel rýchlo a kvalita je výborná, ďakujem :-)

Patrícia S. 14.12.2017

Růžová/šedá, L

Maximálna spokojnosť :)

Maria S. 31.7.2017

Námorná modrá, M

potisk bol na opacnej strane ako na obrazku :(

Zuzana S. 18.2.2019

Biela, M

Ivona B. 2.2.2019

Růžová/šedá, L

Mária K. 17.10.2018

Tyrkysová, L

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
I Love Sex
Svadba
Medvedík srdce
Srdce vánoce
Adolf hipster
Malý princ
Perníček
Mickey Mouse
Kaktus
liška
For my love
I love you
Love you forever
I love you
Amorov šíp
Osa
Lebka
Zobraziť ďalšie

Ďalšie pánske doplnky

Kuchynská zástera
Ploskačka v darčekovej sade
Manžetové gombíky
Sandále
Zobraziť viac