Switch to English  X 
Vianoce stíhame! Termíny pre Vaše Vianočné darčeky zde
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Fotoplátno stredné 90x60 cm
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 21 zákazníkov Zobraziť komentáre (5)

Fotoplátno stredné 90x60 cm

Vyzdobiť si interiér svojho domu je hocikedy oriešok. Sériovo vyrábané obrazy sú často veľký gýč a umelecké plátna zase stojí pekný balík. U nás môžeš problém ľahko vyriešiť tak, že si obraz navhneš úplne sám. Na fotoplátno si môžeš zvečniť jakouliv spomienku, fotografiu, ale tiež koláž či akýkoľvek obrázok, ktorý sa ti bude do tvojho izby presne hodiť. Jemná štruktúra plátna a sýte farby tepelne zafixované do látky zaručí dlhotrvajúcu stálosť potlače a podčiarknuť dušu každého diela.

Digitálna potlač na polyesterové plátno vypnuté na kvalitný drevený rám. Približne 3 cm fotografie budú prehnuté cez rám. Preto by zásadné časti fotografie mali byť aspoň 3 cm od okraja.

Navrhni si
Markéta Z. 14.5.2018

Biela

Jsem velice ráda, že jsem sehnala tak spolehlivou firmu jako jste právě Vy. Nejen, že objednávky Vámi vyřízené potěšily mě, ale udělaly ohromnou radost dotyčnému, který měl tento skvělý dárek dostat. Moc dekuju za spolupráci.

Nikola H. 20.12.2017

Biela

Na to, že byla fotka pořízená mobilem a upravována tak super.

Kateřina K. 29.11.2017

Biela

S Belabel jsem spokojená, mám ráda když můžu využít svou kreativitu a při navrhování produktů na této stránce ji využiji naplno! :) Rychlé dodání, příjemné vystupování aha kvalita produktu. Při mé poslední objednávce (fotoplatno) ale nebyl potisk úplně čistý, možná je to tím plátnem nebo příliš zvětšenou a tudíž méně kvalitní fotografií. Každopádně Belabel jen doporučuji!

Dusan S. 7.10.2017

Biela

M

Věra S. 14.9.2015

Biela

jsem nadšená , kvalitní potisk,rychlé dodání a vstřícnost a komunikace výborná :) - chválím

Klára B. 20.11.2018

Biela

Ďalší komentáre

Inšpirácia

Vyberte potlač na váš darček

Medvedík srdce
Jednoduché srdce
Heart beat
I love you
Michael Jackson
Merry Christmas
Jednorožec
Bud Spencer
Liška v geometrii
Srdcový vzor
Love tree
I love
Květinový rámeček
Masaryk
Retro autobus
I love you
King
Together forever
Zobraziť ďalšie

Ďalšie plakáty a fotoplátna

Fotoplátno malé 60x40 cm
Fotoplátno veľké 120x70 cm
Rock Photo
Plakát
Zobraziť viac