Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať

Samolepky srdce - 5 kusov

Popis:
Horká novinka v našom e-shope je samolepka s vlastnou potlačou a fantaziou bez hraníc. Môžete pridať text, fotografie a ďalšie plnofarebné vzory, ktoré môžete urobiť na nálepke. Veľkou výhodou je tiež orezanie celej nálepky, takže nemusíte byť komplikované na ozdobu. Je na vás, aby ste vytvorili nové alebo originálne cookies pre vašu kuchyňu alebo si vyrobili vlastné alebo vlastné jedinečné auto, telefón, chladničku, okná alebo iné osobné veci. Zobrazit více..

Materiál:
Kvalitné lesklé samolepiace štítky v niekoľkých veľkostiach. Ak máte záujem o iný tvar (napríklad presný tvar tlače, ktorý si vyberiete), pridajte službu "odstrániť pozadie" do nákupného košíka a zadajte v poznámke, aký tvar chcete a či potrebujete bielu hranicu. Požadovaný tvar musí zodpovedať zvolenej veľkosti, na základe ktorej sa vypočíta cena. Samolepky sa dodávajú spolu. Využite značné množstvo zľavy a vložte všetko okolo seba! Balenie obsahuje 5 kusov. Ak chcete viac, je to vždy násobok. To znamená, V koši pri výbere napr. 10 budete mať 50 samolepiek!

Hodnocení od zákazníků:Petra O. 23.1.2021

Biela, 10x8cm

Andrea U. 7.11.2020

Biela, 10x8cm

Dominik Š. 21.4.2020

Biela, 5x4cm

Klaudie P. 22.12.2020

Biela, 15x12cm

Super doporučujeme

Alois K. 23.8.2020

Biela, 5x4cm

Věděl jsem co chci, sám jsem si navrhl, uspořádal, zvolil písmo. Výroba a dodání bylo superrychlé a kvalitní. Jsem velice spokojen a doporučuji všem...

gabriela h. 7.7.2020

Biela, 10x8cm

Vše super,jako vždy:)

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Zobraziť ďalšie

Ďalšie samolepky

Samolepky kruh - 5 kusov
Samolepka
Samolepka vlastný tvar - 5ks
3D samolepky obdĺžnik - 5ks
Zobraziť viac