Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať

Samolepky srdce - 5 kusov

Popis:
Horká novinka v našom e-shope je samolepka s vlastnou potlačou a fantaziou bez hraníc. Môžete pridať text, fotografie a ďalšie plnofarebné vzory, ktoré môžete urobiť na nálepke. Veľkou výhodou je tiež orezanie celej nálepky, takže nemusíte byť komplikované na ozdobu. Je na vás, aby ste vytvorili nové alebo originálne cookies pre vašu kuchyňu alebo si vyrobili vlastné alebo vlastné jedinečné auto, telefón, chladničku, okná alebo iné osobné veci. Zobrazit více..

Materiál:
Kvalitné lesklé samolepiace štítky v niekoľkých veľkostiach. Ak máte záujem o iný tvar (napríklad presný tvar tlače, ktorý si vyberiete), pridajte službu "odstrániť pozadie" do nákupného košíka a zadajte v poznámke, aký tvar chcete a či potrebujete bielu hranicu. Požadovaný tvar musí zodpovedať zvolenej veľkosti, na základe ktorej sa vypočíta cena. Samolepky sa dodávajú spolu. Využite značné množstvo zľavy a vložte všetko okolo seba! Balenie obsahuje 5 kusov. Ak chcete viac, je to vždy násobok. To znamená, V koši pri výbere napr. 10 budete mať 50 samolepiek!

Hodnocení od zákazníků:Dominik Š. 21.4.2020

Biela, 5x4cm

gabriela h. 7.7.2020

Biela, 10x8cm

Vše super,jako vždy:)

Veronika K. 24.5.2020

Biela, 15x12cm

Opět maximálně vtipné a skvělá je možnost doplnění vlastního textu v různých fontech.Je srdcový tvar byl trošku obtížnější na přilepení bez chyb. Pět kusů nálepek ale zajistilo nalezení fungujícího grifu:)

Zuzana S. 30.12.2019

Biela, 10x8cm

povedlo se, hezké.

Radka V. 11.12.2019

Biela, 10x8cm

Všechno v pořádku :)

Anna B. 21.10.2019

Biela, 5x4cm

Úžasné

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Zobraziť ďalšie

Ďalšie samolepky

Samolepky kruh - 5 kusov
Samolepka
Samolepka vlastný tvar - 5ks
Samolepky hranatý štvorec - 5 kusov
Zobraziť viac