Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Samolepky srdce - 5 kusov
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 33 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Samolepky srdce - 5 kusov

Horká novinka v našom e-shope je samolepka s vlastnou potlačou a fantaziou bez hraníc. Môžete pridať text, fotografie a ďalšie plnofarebné vzory, ktoré môžete urobiť na nálepke. Veľkou výhodou je tiež orezanie celej nálepky, takže nemusíte byť komplikované na ozdobu. Je na vás, aby ste vytvorili nové alebo originálne cookies pre vašu kuchyňu alebo si vyrobili vlastné alebo vlastné jedinečné auto, telefón, chladničku, okná alebo iné osobné veci.

Kvalitné lesklé samolepiace štítky v niekoľkých veľkostiach. Ak máte záujem o iný tvar (napríklad presný tvar tlače, ktorý si vyberiete), pridajte službu "odstrániť pozadie" do nákupného košíka a zadajte v poznámke, aký tvar chcete a či potrebujete bielu hranicu. Požadovaný tvar musí zodpovedať zvolenej veľkosti, na základe ktorej sa vypočíta cena. Samolepky sa dodávajú spolu. Využite značné množstvo zľavy a vložte všetko okolo seba! Balenie obsahuje 5 kusov. Ak chcete viac, je to vždy násobok. To znamená, V koši pri výbere napr. 10 budete mať 50 samolepiek!

Vzory:
Navrhni si
Nikola L. 8.1.2019

Biela, 5x4cm

Velká spokojenost. Budu objednávát i příště.

Jiřina H. 30.7.2018

Biela, 5x4cm

vše OK i rychlost výroby

Kristýna V. 17.5.2018

Biela, 5x4cm

Perfektni samolepky, rychla expedice i vyroba, vyborna cena. Myslela jsem, ze za uvedenou cenu dostanu 1ks nalepky, ale prislo jich vice. S takto super pristupem jsem se nikde nesetkala. Rada objednam samolepky zde i v budoucnu. A celemu tymu dekuji :-).

Daniela L. 19.1.2019

Biela, 10x8cm

Josef V. 19.1.2019

Biela, 5x4cm

Nikola K. 19.12.2018

Biela, 10x8cm

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Kačenka
I love
Svadba
Love tree
Květinový rámeček
Jednorožec
Zaľúbené srdcia
Stuha
Love call
Mačka a srdce
I love you
Just Married
Jednoduché srdce
Cannabis
Kravička
Svadba
Malý princ
Friends forever
Zobraziť ďalšie

Ďalšie samolepky

Samolepky kruh - 5 kusov
Samolepka
Nálepky štvorec - 5 kusov
3D samolepky ovál - 5ks
Zobraziť viac