Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Šatka pre psa
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 13 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Šatka pre psa

Praktický doplnok pre vaše štyri-nohy domáce zvieratá vo forme tohto šálu. Na ňom budeme tlačiť presne podľa vášho návrhu. Či už ide o informačný nápis, pes je v tréningu, sprievodca pre psa, alebo chcete len rozdrviť roztomilosť vášho domáceho maznáčika iným dizajnom.

Praktický šál pre vaše domáce zvieratá v 3 rôznych veľkostiach. Je obložená suchým zipsom, takže je možné regulovať veľkosť malého, stredného a veľkého šálu. Psy všetkých veľkostí a plemien sa dostanú k sebe.

Vzory:
Navrhni si
Lenka K. 9.1.2019

Biela, střední

Šárka K. 13.8.2018

Biela, malý

díky za rychlé vyřízení :)

Lucie N. 26.1.2018

Biela, malý

krásné

Nela V. 5.11.2017

Biela, velký

Materiál je příjemný i mému pejsku což je dle mého naprostý důkaz kvality. Přijde si se šátkem jako fešák a nechce si ho nechat sundat:))

Kristýna S. 6.10.2018

Biela, velký

Josef K. 23.9.2018

Biela, malý

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
I love you
New adventures
Lienka
I love
New York
Queen
Basketbal
Tribal vzor
Medvedík srdce
Fotbalový míč
Freddie Mercury - Queen
Heart beat
Pivní srdce
Liška Bystrouška
Rainbow heart
Osa
Včelka
Zobraziť ďalšie

Ďalšie maznáčikovia

Aluminium Tag Bone
Keramická miska
Flexi vodítko