Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Šatka pre psa
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 13 zákazníkov Zobraziť komentáre (3)

Šatka pre psa

Praktický doplnok pre vaše štyri-nohy domáce zvieratá vo forme tohto šálu. Na ňom budeme tlačiť presne podľa vášho návrhu. Či už ide o informačný nápis, pes je v tréningu, sprievodca pre psa, alebo chcete len rozdrviť roztomilosť vášho domáceho maznáčika iným dizajnom.

Praktický šál pre vaše domáce zvieratá v 3 rôznych veľkostiach. Je obložená suchým zipsom, takže je možné regulovať veľkosť malého, stredného a veľkého šálu. Psy všetkých veľkostí a plemien sa dostanú k sebe.

Vzory:
Navrhni si
Lenka K. 9.1.2019

Biela, střední

Šárka K. 13.8.2018

Biela, malý

díky za rychlé vyřízení :)

Lucie N. 26.1.2018

Biela, malý

krásné

Nela V. 5.11.2017

Biela, velký

Materiál je příjemný i mému pejsku což je dle mého naprostý důkaz kvality. Přijde si se šátkem jako fešák a nechce si ho nechat sundat:))

Kristýna S. 6.10.2018

Biela, velký

Josef K. 23.9.2018

Biela, malý

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Jednoduché srdce
I love you
New adventures
Lienka
I love
New York
Vlk
Queen
Basketbal
Tribal vzor
Medvedík srdce
Kotva
Fotbalový míč
Rainbow heart
Heart beat
Pivní srdce
Včelka
Liška Bystrouška
Zobraziť ďalšie

Ďalšie maznáčikovia

Aluminium Tag Bone
Flexi vodítko
Keramická miska