Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Kinder-T-Shirt Baseball
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 7 zákazníkov Zobraziť komentáre (2)

Kinder-T-Shirt Baseball

Štýlové tričko pre deti s farebnými rukávmi v štýle baseball zaručí vašim deťom moderný vzhľad a pre ne zase pohodlie a komfort. Je vhodné pre potlač akéhokoľvek motívu podľa vašich predstáv. Vytvorte spolu originál, ktorý nebude chcieť ani vyzliecť.

185 g / m², 100% česaná bavlna, predpraná, raglánové rukávy a náplet pri výstrihu v kontrastnej farbe, bočné švy, dvojité švy u raglánového vsadenie, na ukončenie rukávov a v páse

Navrhni si
Soňa P. 10.5.2017

Bílá/červená, 9/11 (134/146)

Sarka K. 21.12.2017

Bílá/červená, 3/4 (98/104)

Napis je vys nez je na objednavkovem obrazku. Potisk vypada ok i po vyprani

Darina S. 17.6.2017

Biela a temno modrá, 12/14 (152/164)

Syn je nadšený. Velká spokojenost.

Pelageya Y. 15.2.2018

Bílá/červená, 9/11 (134/146)

Radomíra K. 22.11.2017

Biela a temno modrá, 7/8 (122/128)

Monika Š. 31.8.2017

Biela a temno modrá, 3/4 (98/104)

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Parkour - Zombie Apocalypse
I love
Michael
Michael Jackson
Sandokan
Masaryk
Čáp s holkou
Malý princ
Panda
Kotva
Hokej
Kids train
James Bond
Basketbal
Metallica
Funny snail
My dad is my hero
New York
Zobraziť ďalšie

Ďalšie detská tričká a mikiny

Detské tričko
Detská mikina
Dievčenské tričko Melody
Detské tričko s dlhým rukávom
Zobraziť viac