Switch to English  X 
Prihlás sa


Zabudnuté heslo

registráciou získate:
Registrovať
Zrkadielko
Hodnotenie produktu:
Vložiť komentár
Aby ste sa mohli lepšie rozhodovať pri vašom nákupe a zároveň sme od vás dostali spätnú väzbu, zaviedli sme systém hodnotenia kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedíci dotazník, v ktorom môže vyplniť svoju spokojnosť (alebo nespokojnosť) s kvalitou produktu. Všetky tu uvedené komentáre sú reálne a nie sú nami upravované. Iba nezverejňujeme prípadné texty urážlivé, vulgárne, reklamné a texty ktoré nemajú žiadnu informačnú hodnotu, spam popr. osobnej povahy.

Ako hodnotenia chápať a ako na neho reagujeme?
Najskôr sa pozrite na celkový počet hodnotení (hviezdičky) a potom konkrétne komentáre. Celkový počet hodnotení sa nemusí zhodovať s počtom komentárov, pretože veľké množstvo zákazníkov žiadny komentár nezanechá. Počet hviezd je teda pre Vás rýchlym vodítkom o kvalite produktu a spokojnosti zákazníkov.

Medzi komentármi nájdete ako kladné (ktorých si samozrejme vážime, ale už na ne nie je potrebné z našej strany reagovať), tak aj záporné, na ktoré vždy zákazník dostane individuálne odpoveď a riešenie problému. Keďže sa jedná o komunikácii osobného charakteru, nie je tu pochopiteľne zverejňované. Preto si nepleťte toto hodnotenie s diskusným fórom.
Keďže vyrábame každému zákazníkovi tovar na mieru, môže sa stať, že urobíme chybu, popr. mal zákazník iné očakávania. Vždy sa snažíme všetko vyriešiť v prospech zákazníka (tzn. Chybu opraviť, vymeniť alebo vrátiť peniaze) a získať tak narušenú dôveru späť.

Hodnotilo 47 zákazníkov Zobraziť komentáre (12)

Zrkadielko

Super praktické zrkadielko pre všetky dámy, čo sa rady načančají! Potlačíme vám ho presne podľa návrhu, buď si môžete zrkadlo ozdobiť niektorým z našich už pripravených dizajnov, ktoré nájdete v priečinku inšpirácie alebo popustite uzdu svojej fantázii a vymyslite si svoju vlastnú potlač. Na zrkadlo môžete vložiť obrázok, fotku alebo nápis, jedinečný dizajn vás potom bude tešiť pri každom použití. Navyše s ním budete pri kontrolovanie stavu maskary alebo výskytu rúžu na zuboch vyzerať čertovsky originálne!

Vreckové zrkadielko oválneho tvaru skvele padne do každej dámskej kabelky. Rozmery: 70x65 mm.

Navrhni si
Anna A. 16.12.2017

Biela

VERONIKA P. 8.4.2018

Biela

jsem nad míru spokojená

Roman P. 21.12.2017

Biela

Potisk vypadá hezky, kvalita je slušná.

Hana H. 14.12.2017

Biela

v reálu to vypadá lépe než na obrázku

Kristýna B. 11.12.2017

Biela

Jsem spokojena:)

Roman Š. 29.4.2016

Biela

Objednávka došla poškozená,zrcátko uvnitř je rozbité!!!!!
Náš komentář:
omlouváme se, vyměníme

Ďalší komentáre

Vyberte potlač na váš darček

Květinový rámeček
Keep calm
Květinový rámeček
Květinový rámeček
I love you
Svadba
Svadba
Ornament
Jednorožec
Květinový rámeček
Queen
Rámeček z motýlů
Love cat
Audrey Hepburn
Želva
Lev
Jednoduché srdce
Malý princ
Zobraziť ďalšie

Ďalšie dámske doplnky

Bavlnené ponožky
Kľúčenka ovál
Háčik na tašku
Nohavičky Short
Zobraziť viac